Premiera gry Pack Rage!

Już 6 grudnia zapraszamy na premierę pierwszej w Polsce gry dydaktycznej opartej na technologii VR, czyli wirtualnej rzeczywistości! Gra została stworzona przez WSB we Wrocławiu oraz firmę GiantLazer.

Pack Rage to gra logistyczna, której celem jest nauka przez zabawę. Gracze przeniosą się  w świat wirtualnych magazynów, gdzie czeka na nich towar wymagający posortowania na samochody dostawcze. Aby podołać wyzwaniu, gracz musi nauczyć się rozpoznawania stosowanych w logistyce oznaczeń towarowych i wykazać się podzielnością uwagi oraz szybkością reakcji. Rozgrywka trwa 3 minuty, a zadaniem gracza jest uzyskanie jak największej ilości punktów.

W efekcie użytkownik kształtuje zdolność szybkiej analizy sytuacji, ćwiczy refleks oraz zdobywa podstawową wiedzę z branży logistycznej. Gra została przygotowana z myślą o studentach WSB we Wrocławiu oraz uczniach szkół ponadgimnazjalnych.

Premiera
Otwarty pokaz premierowy odbędzie się w środę 6 grudnia w godz. 10:00-14:00 na parterze w budynku A w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Informacja dla szkół
Na premierę zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne i uczniów z Dolnego Śląska, którzy w przyszłym roku będą zdawać egzamin dojrzałości. Jeszcze w tym roku rozpoczniemy rozgrywki dla szkół, rywalizacja potrwa do 20 czerwca 2018 r.
Aby zgłosić udział szkoły w wydarzeniu, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: info@wsb.wroclaw.pl.

Bieżące informacje na temat premiery publikowane będą w wydarzeniu na Facebooku.

01-12-2017
Podziel się: