Konferencja TEDxWSB 2018

Podziel się:

Konferencja odbędzie się 24 kwietnia br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wroclawiu. Uczestnicy zostaną zabrani do świata przyszłości. Prelegenci opowiedzą o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, podróżach kosmicznych oraz wizji Ziemi bez natury. Nie zabraknie wystąpień związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem – wszystkie zostaną poruszone w kontekście zmian, jakie niesie rozwój technologii i cywilizacji.

Kto wystąpi? - pobierz sywletki prelegentów
Agenda dostępna jest na stronie www.tedxwsb.pl.

W gronie prelegentów konferencji znajdują się osoby znane w Polsce i za granicą – zarówno rozpoznawalne w przestrzeni publicznej, jak i działające w wąskich lub wysoce wyspecjalizowanych branżach, w których dokonują rzeczy przełomowych lub wręcz niemożliwych. Konferencja TEDxWSB to okazja by ich spotkać i posłuchać przemówień, w których dzielą swoimi doświadczeniami, opowiadają o realizowanych projektach, ogłaszają wyniki prowadzonych badań lub motywują do działania.

Hasło wiodące tegorocznej konferencji TEDxWSB to „Made in the future”, co można przetłumaczyć, jako „stworzone w przyszłości”. – Pokażemy m.in. podwodnego drona, opowiemy o wydobyciu w kosmosie i o projektowaniu robotów, które pomagają dzieciom uczyć się języków obcych, a to tylko część przygotowanych atrakcji. Każdy uczestnik nadchodzącej konferencji TEDxWSB będzie sam mógł spróbować gier VR i AR, zobaczyć jak działa #HappyHeart Store – specjalnie przygotowany sklep motywujący uczestników do poznawania się i wymiany doświadczeń, każdy uczestnik może liczyć na kosmiczne gadżety i dobrą zabawę – mówi dr Danuta Studencka-Derkacz, koordynator konferencji TEDxWSB.

Zapisy zakończone!

Informacje o konferencji dostępne są również na Facebooku na oficjalnym fanpage’u TEDxWSB oraz wydarzeniu TEDxWSB Made in the future.

Sponsorzy
Wydarzenie ma charakter niekomercyjny i odbywa się dzięki sponsorom – WSB we Wrocławiu, Nokia, Storytel, Park Hotel Diament Wrocław, WEBA - Drukarnia Cyfrowa, Gigaset, Traficar oraz ETS Global.

logo_wroclaw_2017_granat_1.jpg
traficar.png gigaset.jpg etsglobal_0.png

Patroni medialni
Konferencja została objęta patronatem medialnym Gazety Wyborczej, serwisu Wroclaw.pl, magazynu Marketing w praktyce - media i szkolenia, oraz magazynu Kapitał Dolnośląski. 

 

29-03-2018