Technologia to niezbędny element działalności każdej nowoczesnej uczelni. Nie tylko umożliwia sprawne i skuteczne kształcenie, ale też pozwala studentom zdobywać tak ważne obecnie na rynku pracy kompetencje cyfrowe.  

 

Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu,
prof. dr hab. inż. Jacek Mercik.


W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu wszyscy wykładowcy i studenci mają zapewniony szeroki dostęp do technologii Microsoft 365. Dzięki popularnym aplikacjom tej firmy odbywają się zajęcia, możemy również skutecznie się komunikować i współpracować w czasie rzeczywistym. Narzędzia Microsoft wykorzystują na co dzień także pracownicy administracyjni i naukowi naszych uczelni.
 

Kompleksowe wdrożenie tej technologii doceniła firma Microsoft, przyznając nam prestiżowe wyróżnienie “Uczelnia w chmurze”. Ten tytuł powstał z myślą o liderach szkolnictwa wyższego, którzy w procesie nauczania, zarządzania uczelnią i badań naukowych wykorzystują najnowsze technologie.   


Jako “Uczelnia w chmurze” Wyższa Szkoła Bankowa: 

  • usprawnia pracę poprzez wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi, 
  • jest miejscem bezpiecznym - chroni swoich studentów za pomocą inteligentnych zabezpieczeń edukacyjnych i zintegrowanych rozwiązań edukacyjnych, 
  • inwestuje w bezpieczną i wydajną infrastrukturę informatyczną, która wspiera uczelnię we wszystkich wymiarach jej działalności, 
  • umożliwia studentom rozwój umiejętności cyfrowych, przygotowując ich na realne wyzwania przyszłości.  


Więcej o tym, jak naukę wspieramy technologią, możesz przeczytać TUTAJ.

 

 

Czytaj więcej