WYKŁAD OTWARTY

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia br. o godz. 17:30 w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, sala 110, budynek A.
Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy przez FORMULARZ ONLINE.

 

Koło naukowe sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet zaprasza na otwarte spotkanie pt. "Jak wykorzystać sekrety psychologii największych agencji reklamowych tak, aby zwiększyć sprzedaż?" z Łukaszem Marczewskim specjalistą ds. marketingu, który opowie o tym, jak:

  • największe agencje marketingowe wykorzystują do sprzedaży konkretne zachowania i mechanizmy z którymi rodzi się człowiek – przedstawione zostaną przykłady reklam, które się do nich odwołują,
  • naturalne mechanizmy obronne człowieka bywają wykorzystywane do sprzedaży produktów,
  • zwiększyć skuteczność reklam.

- Na spotkaniu dowiesz się, co możesz zrobić, aby Twoje reklamy były na prawdę sprzedażowe. Poznasz 17 sekretów psychologii największych agencji reklamowych na świecie i dodatkowo podpowiem jak z nich korzystać – mówi Łukasz Marczewski, prelegent spotkania.


O szkodliwości reklam

 

Ponadto w ramach podsumowania spotkania Marcin Pieleszek, opiekun koła naukowego SafeITNet opowie o szkodliwych reklamach w sieci w wystąpieniu pt. „Malvertising – reklamy od których zaczynają się problemy”.

 

Prelegenci

 

Łukasz Marczewski - twórca Frool i LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już pond 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów oraz pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. To wybuchowe połączenie sprawia, że wiedza przekazywana przez Łukasza jest niezwykle cenna. Więcej informacji www.lukaszmarczewski.pl.


Marcin Pieleszek - spec od bezpieczeństwa systemów z ponad 20-letnim stażem, certyfikowany trener Microsoftu, przedsiębiorca i inwestor, współautor „Biblii e-biznesu 2”, autor poradnika „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego”. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, opiekun koła naukowego SafeITNet. Jego wielką pasją jest dzielenie się wiedzą. Publikuje na blogu www.pieleszek.pl.

 

 

O kole naukowym
Koło Naukowe sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet to grupa pasjonatów administrowania infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstw. Spotkania koła odbywają się w nowocześnie wyposażonym laboratorium Cisco Networking Academy, gdzie ich uczestnicy, pod okiem praktyków, realizują ćwiczenia z zakresu sieci i systemów IT.

Kontakt z kołem: adres e-mail: marcin.pieleszek@wsb.wroclaw.pl
Grupa dyskusyjna koła na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/334768740333052

Czytaj więcej