Twórcy internetowi wejdą w role wykładowców i podzielą się swoją praktyczną wiedzą, a publiczność będzie mogła ich ocenić i zdecydować, komu przyznać 17 tys. zł na cel charytatywny! 
 

Praktycznie najlepsze wykłady!

Przyjdź i posłuchaj influencerów - Kasi Mecinski z kanału Fifty na Pół i Daniela Rusina znanego jako Reżyser Życia. 
Kiedy? 27.06.2019 r. godz. 13:00
Gdzie? WSB we Wrocławiu, aula 110, budynek A, ul. Fabryczna 29-31

 


Wyższe Szkoły Bankowe zaprosiły popularnych twórców internetowych, tzw. influencerów, do poprowadzenia gościnnych wykładów dla maturzystów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych. W gronie słuchaczy zasiądą też wykładowcy WSB, którzy tym razem zamienią się rolami ze studentami i będą uważnie słuchać prowadzących, a następnie przystąpią do kolokwium sprawdzającego wiedzę. 
 

Tematyka wykładów obejmuje obszar filologii angielskiej i rozwijania kariery zawodowej za granicą oraz marketingu i technik tworzenia filmów, które mają za zadanie trafić z przekazem do jak największej liczby odbiorców. W wykładach będzie w nich można uczestniczyć osobiście lub online oglądając relację na żywo. Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy się zapisać przez stronę www.wsb.pl/praktycznienajlepsze.

 

Tematy wykładów

Kasia Mecinski jest Amerykanką polskiego pochodzenia mieszkającą w Japonii. Na swoim kanale Fifty na Pół w serwisie YouTube udostępnia filmy związane z jej podróżami oraz z zagadnieniami lingwistycznymi.

 

Poprowadzi wykład pt. „Czy American Dream to pic na wodę?”, podczas którego opowie o zastosowaniu języka angielskiego w biznesie oraz odwoła się do osobistych doświadczeń i przemyśleń wynikających z życia i pracy w USA, Brazylii, Japonii i Polsce.


Daniel Rusin zanany jest w sieci jako Reżyser Życia. Publikuje w serwisie YouTube relacje z przeprowadzanych przez siebie eksperymentów społecznych, sond ulicznych oraz prowokacyjne i skłaniające do refleksji filmy krótkometrażowe dotyczące ważnych społecznie tematów.

 

Poprowadzi wykład z pogranicza zastosowania social mediów w biznesie oraz multimediów i grafiki komputerowej pt. „Viral na 8 mln wyświetleń za 100zł? Tajniki jak zrobić video, które zobaczą miliony”. 


Po każdym wykładzie przewidziano czas na pytania ze strony publiczności oraz dyskusję.
Spotkanie poprowadzi Krystian Gontarek, nastoletni startupowiec i biznesmen, fan technologii, który propaguje postawy przedsiębiorcze wśród młodzieży.
 

17 tys. zł na cel charytatywny i dodatkowe materiały dla uczestników
 

Wykłady to okazja dla fanów, by nie tylko spotkać się osobiście z gwiazdami Internetu i posłuchać ich wystąpień, ale też zrobić coś dobrego. Po wydarzeniu w dniach 28.06-04.07 odbędzie się głosowanie widzów na influencera, który najlepiej spisał się w roli wykładowcy. 


Głosowanie będzie prowadzone online na stronie www.wsb.pl/praktycznienajlepsze, zwycięski influencer otrzyma od WSB 17 tys. złotych do przekazania na cel charytatywny – wybraną wcześniej przez siebie organizację. Za oddany głos uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane przez Kasię Mecinski i Daniela Rusina poradniki dotyczące tematyki poruszanej podczas ich wykładów. 

 

Czytaj więcej