Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza na spotkanie ze zwycięzcą konkursu Wrocław Business Starter – Przemysławem Jaworowskim, który już 14 grudnia opowie o ścieżce swojej kariery, a także benefitach, jakie udało mu się zyskać dzięki programowi WBS.

 

Przemysław Jaworowski jest przedsiębiorcą, marketerem i programistą, który bardzo chętnie dzieli się wiedzą. Akumulował ją przez wiele lat podczas pracy w dziale marketingu w zespole ds. innowacji w firmie Danone, a następnie na ścieżce przedsiębiorcy, zarządzając kilkunastoosobowym zespołem w agencji interaktywnej. Obecnie współtworzy start up specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych wtyczek do WordPress. Z każdym dniem stara się podnosić swoje kwalifikacje i poszerzać horyzonty, a w wolnych chwilach zmienia otoczenie i schodząc pod wodę podziwia świat przez maskę nurka. 

 

Autorski pomysł prelegenta to TheMasterCut.co. Polega on na tworzeniu zaawansowanych wdrożeń opartych o WordPress w postaci wtyczek (ang. plugin) z wykorzystaniem własnego frameworka. Pomysł zrodził się z potrzeby własnej, ponieważ, jak wypowiada się jego twórca: „Potrzebowaliśmy narzędzia, które skróciłoby nam czas oraz podniosło bezpieczeństwo wdrożeń.”

 

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i odbędzie się 14 grudnia 2018 roku o 9:45 w sali B005 w budynku B Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Czytaj więcej