Biuro Karier WSB we Wrocławiu zaprasza na dwa bezpłatne warsztaty online:

 

Moja wizytówka – profesjonalne dokumenty aplikacyjne 

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Webinar jest realizowany za pośrednictwem MS Teams.

Ilość miejsc ograniczona!
 

  • Wysyłasz swoje aplikacje do firm i nikt nie odpowiada? 
  • Nie wiesz jak właściwie skonstruować swoje CV i list motywacyjny? 
  • Zastanawiasz się, które informacje są istotne, a które można pominąć? 

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK – zapraszamy do udziału w webinarze podczas którego zapoznasz się z zasadami tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Dowiesz się jak eksponować swoje mocne strony aby Twoje CV zyskało na atrakcyjności.

 

Trener: Katarzyna Likus 
Doradca zawodowy, coach kariery; zawodowo od 2012 roku związana z realizacją projektów wspierających osoby poszukujące wsparcia w rozwoju zawodowym, w tym studentów i absolwentów. Absolwentka „Poradnictwa edukacyjno – zawodowego” na Dolnośląskiej Szkole Wyższej i „Coachingu z elementami psychologii” na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS we Wrocławiu. Absolwentka licznych konferencji i certyfikowanych szkoleń z zakresu doradztwa zawodowego. Interesuje się rozwojem osobistym i motywacją. 
 


Warsztaty Rekrutacyjne  - jak zyskać lub stracić w oczach rekrutera

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Webinar jest realizowany za pośrednictwem MS Teams.

Ilość miejsc ograniczona!

  • Poszukujesz Pracy? 
  • Obawiasz się spotkania rekrutacyjnego? 
  • Nie wiesz jak sobie poradzić z trudnymi pytaniami?

Jeśli odpowiedź przynajmniej na jedno z postawionych wyżej pytań brzmi „Tak" to koniecznie zapisz się na ten warsztat.

Dzięki praktycznym ćwiczeniom dowiesz się jak efektywnie przygotować się do spotkania z pracodawcą. W trakcie zajęć przewidywana jest symulacja rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Trener: Magdalena Kuczyńska  
Doradca zawodowy, trener kształtowania kariery oraz kompetencji miękkich. Zawodowo od 2004 roku związana z realizacja projektów wspierających osoby poszukujące pracy, od 2006 pracownik Biura Karier WSB we Wrocławiu. Absolwentka studiów magisterskich Zarządzanie kadrami oraz studiów podyplomowych w zakresie doradztwa zawodowego. Uczestnik licznych Konferencji, seminariów, szkoleń oraz warsztatów z obszaru doradztwa zawodowego. Interesuje się motywowaniem do wyznaczania celów oraz rozwojem człowieka na różnych etapach jego życia.

 

 

Webinary są realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków unijnych pt. „Zintegrowany Program Rozwoju WSF”. Dokumenty zostaną przedstawione podczas webinarów. Otrzymanie materiałów szkoleniowych dot. tematyki webinaru wiąże się z wypełnieniem dokumentacji, które należy dostarczyć w formie skanu na wskazany adres mailowy.

 

Serdecznie zapraszamy!
Rozwijaj się z Biurem Karier WSB we Wrocławiu
ul. Fabryczna 29-31, budynek G, pok. 315
tel. 71376 23 28; e-mail: biuro.karier@wsb.wroclaw.pl

Czytaj więcej