Darmowe webinary z ekspertami - rozwijaj się z WSB!

 

Nie zdążyłeś zapisać się na studia w październiku? Mija pierwszy semestr, a Ty ciągle nie podjąłeś decyzji odnośnie kierunku? Zapisz się na darmowe warsztaty online z wykładowcami studiów podyplomowych WSB we Wrocławiu i zobacz jak inspirujące są zajęcia na naszej uczelni. Kto wie, może rozpoczniesz u nas studia jeszcze w marcu. 

 

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE


Webinary online są bezpłatne. Obowiązuje rezerwacja miejsc!

Na podanego maila wyślemy dostęp do webinarów. 

 

Podczas rekrutacji zimowej przygotowaliśmy 5 topowych kierunków, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności i z łatwością znajdziesz nową pracę lub awansujesz w obecnej. Zajęcia zaczynają się już w marcu. Sprawdź!

 


Uczestnicy naszych spotkań otrzymają:

 

dostęp do 3
darmowych
webinarów

zaświadczenie uczestnictwa

dużą dawkę
wiedzy

networking z
ekspertami 


HARMONOGRAM: 

(zastrzegamy sobie prawo do zmian) 

 

12 lutego 2021 (piątek), godz. 17:00

Praca w niedziele i święta oraz wymagane odpoczynki na podstawie różnych przepisów prawa pracy. | Sebastian Starnawski. Starszy Inspektor Pracy w Państwowej Inspekcji Pracy, wykładowca prawa pracy w WSB.

 

16 lutego 2021 (wtorek), godz. 17:00

Zjawiska destruktywne w środowisku pracowniczym. Od konfliktu do mobbingu. | Tomasz Krzemienowski. Zastępca Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu d/s nadzoru, wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych w WSB.

 

01 marca 2021 (poniedziałek), godz. 17:00

Czy współczesne IT ma przyszłość poza chmurą ? | Bartłomiej Bojarski. Cloud Solutions Architect. Posiada certyfikaty MCSE Cloud Platform and Infrastructure, MCSE Productivity, MCT, VCP, CompTIA Cloud+, wykładowca w obszarze IT w WSB.

 


W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia:

Katarzyna Boćkowska
Email: katarzyna.bockowska@wsb.wroclaw.pl

Kom.: + 48 532 758 875

Czytaj więcej