Studia i szkolenia dla firm

Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników na studiach i szkoleniach, proponujemy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb. Z Programu Firma korzystają zarówno przedsiębiorcy reprezentujący jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże, międzynarodowe korporacje.

Dlaczego warto skorzystać z "Programu Firma?"

Marcin Gaik

Obecnie, z programu korzysta kilkaset firm w całej Polsce. Udział w nim niesie ze sobą zarówno korzyści finansowe, jak i szansę na rozwój zawodowy. Program Firma został stworzony dla przedsiębiorstw inwestujących w rozwój swoich pracowników. Mogą oni liczyć na specjalny pakiet zniżek w WSB. Wiele firm korzysta z programu jako dodatkowego benefitu dla wszystkich zatrudnionych. Zachęcamy firmy do podjęcia współpracy z WSB w Warszawie. Poza preferencyjnymi stawkami na studia dla pracowników, uczelniane Biuro Karier i Praktyk wspiera partnerów w rekrutacji pracowników i w wypromowaniu wśród studentów

Marcin Gaik

Koordynator Klienta Biznesowego

Program Firma

Korzyści dla firmy:

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który zweryfikuje potrzeby firmy i na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje odpowiednie propozycje rozwoju pracowników w ramach oferty edukacyjnej Wyższych Szkół Bankowych.  
  • Możemy przygotować tzw. studia in company, czyli ofertę szytą na miarę, dla całych grup pracowników. To propozycja dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny oraz negocjowane zniżki.
  • Dzięki indywidualnej opiece Koordynatora Klienta Biznesowego, cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników jest dużo prostszy. 

Korzyści dla pracowników firm:

  • Możliwość skorzystania ze zniżek przyznanych pracodawcy w ramach Programu Firma (zniżka na cały tok studiów).
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego podczas rekrutacji na studia sprawia, że ten proces może być jeszcze szybszy i przyjemniejszy.
  • Nowe umiejętności i kompetencje zdobywane w Wyższych Szkołach Bankowych, cieszących się zaufaniem studentów, absolwentów, środowiska akademickiego i biznesowego, będą przynosić profity w długiej perspektywie zawodowej.

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne finansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki szkoleniowej firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości czesnego z własnych środków, a pozostałą część pokrywa firma
  • samodzielne finansowanie nauki przez pracownika, korzystając z oferty zniżek Programu Firma

Spotkanie z koordynatorem

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego
 

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma:

 

Darmowa konsultacja

 

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z Działem Sprzedaży:

 

Marcin Gaik - Koordynator Klienta Biznesowego

tel. +48 532 397 229

mail: marcin.gaik@wsb.warszawa.pl

 

Piotr Piasecki - Koordynator Klienta Biznesowego

tel. +48 538 624 761

mail: piotr.piasecki@wsb.warszawa.pl