Co zyskujesz, studiując ekonomię w WSB?

Studia na tym kierunku możesz realizować w jednej z trzech form: stacjonarnej, niestacjonarnej lub hybrydowej. 
 

W formie stacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu. 
 

W formie niestacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w weekendy oraz piątki w godzinach popołudniowych.

W odpowiedzi na potrzeby naszych studentów i kandydatów cześć zajęć (głównie wykłady) będziemy realizować online, przy użyciu platformy Teams. Każdy student dotrzymuje bezpłatny dostęp do narzędzi Microsoft 365 oraz wsparcie szkoleniowe i techniczne.

x

Możesz też wybrać najnowszą formę, czyli hybrydową. Studia hybrydowe realizowane w formule popołudniowo-zaocznej są nowością w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.
Na czym polega? Jest to połączenie zajęć online, realizowanych poprzez platformę edukacyjną Teams z tradycyjnymi zajęciami w salach wykładowych. Zajęcia odbywają się w wybrane dni w ciągu tygodnia. Ograniczona liczba dojazdów na uczelnię to oszczędność czasu i pieniędzy. Równocześnie, dzięki zajęciom w salach, zachowujesz prawdziwy kontakt z wykładowcami oraz innymi studentami. 

 

W celu wyboru tej formy studiów podczas zapisu online na studia, w polu Specjalność wybierz interesująca Cię specjalność z rozszerzeniem  - studia hybrydowe, np. kierunek Ekonomia - specjalność: Biznes międzynarodowy - Studia Hybrydowe.

 

Studia na kierunku ekonomia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie przygotowują do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także do pracy w organizacjach i instytucjach działających w różnych branż na rynku międzynarodowym. W trakcie studiów poznasz zasady rządzące gospodarką i rynkiem oraz zrozumiesz, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. 

Ekonomia jest nauką społeczną, dlatego na tym kierunku zdobędziesz wiedzę z różnych dziedzin, takich jak globalna gospodarka, wybrane zagadnienia polityczne, finanse, wiedza o społeczeństwie.

Stawiamy na praktyczny profil kształcenia, na zajęciach spotykasz ekspertów, którzy przekażą Ci praktyczną wiedzę. Program studiów został przygotowany we współpracy z partnerami kierunku, u których masz szansę odbyć praktyki lub staż zgodny z kierunkiem studiów.

Kierunek Ekonomia, to kierunek dla osób, które chcą realizować swoją pasję ekonomiczną jako specjaliści-analitycy w przedsiębiorstwach, menedżerowie firmach leasingowych i ubezpieczeniowych w sektorze publicznym jak i prywatnym.

Cechy kierunku:

Organizacja
praktyki w firmach z branży
Uścisk dłoni
zajęcia z praktykami biznesu
Projekt
dodatkowe certyfikaty
Tryby
case studies

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 30 września
czesne już od
330 zł
305 zł
miesięcznie

Zapisując się do 30 września, zyskujesz: 

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego.

 

Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej.

Twoja zniżka w czesnym wyniesie 800 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

Artur Kwasek

Żyjemy w niezwykle dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, w stanie chronicznych zmian i destabilizacji. Cały świat zmaga się z pandemią COVID-19, której konsekwencje ekonomiczne są trudne do przewidzenia, ale wszyscy będziemy je odczuwać. Jeśli chcesz zrozumieć otaczający nas świat i nauczyć się żyć w warunkach nowego modelu globalnej gospodarki opartej na wiedzy, to zapraszam Cię na kierunek ekonomia w WSB Warszawa.

dr Artur Kwasek

wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie

Michał Suder

Cenię sobie pracę w grupie i kreatywne rozwiązywanie problemów, a moje studia dokładnie na tym polegają. Wykładowcy prowadzą zajęcia w ciekawy sposób, mam więc poczucie, że naprawdę się rozwijam i uczę przydatnych rzeczy. Na co dzień udzielam się charytatywnie, społecznie i medialnie.

Michał Suder

Student WSB

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Rozumieć mechanizmy rządzące gospodarką oraz analizować i interpretować dane ekonomiczne.
Prowadzić działalność gospodarczą.
Interpretować przyczyny oraz prognozować przebieg i skutki procesów gospodarczych w przedsiębiorstwie.
Wyceniać wartość ekonomiczną przedsiębiorstw (w tym start-upów) i projektów biznesowych.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Biznes międzynarodowy
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł
Ekonomia menedżerska
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł
Gospodarowanie nieruchomościami
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać.

Zobacz program studiów

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

Łabiszyńska 25
pokój 008
03-204 Warszawa

E-mail: rekrutacja@wsb.warszawa.pl
Tel.: 22 256 23 04
Infolinia: 22 123 96 58

Godziny otwarcia:
  • pn: 10:00-18:00
  • wt: 09:00-16:00
  • śr-pt: 08:00-16:00
  • so: 09:00-14:00
Pobierz stronę do PDF