Jak wypożyczyć książkę?

  • Wyszukaj potrzebną książkę w katalogu. Zrób to samodzielnie lub poproś bibliotekarkę.
  • Podejdź do regału kierując się napisami z nazwami i numerami działów, wybierz potrzebne książki i podejdź z nimi do dyżurującej bibliotekarki.
  • Regulamin.

Z czego możesz korzystać w czytelni?

W czytelni zgromadziliśmy zbiory, z których możesz skorzystać na miejscu. Jeśli chcesz uczyć się w domu masz możliwość skserowania (fotografowania) potrzebnej literatury.

Znajdziesz u nas:

  • encyklopedie i słowniki
  • podstawowe podręczniki 
  • czasopisma i gazety.

Przed wypożyczeniem książek do skserowania poprosimy Cię o pozostawienie legitymacji studenckiej.

Katalog biblioteczny

Wyszukuj, rezerwuj i wypożyczaj książki za pośrednictwem elektronicznego katalogu zbiorów bibliotecznych. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie ułatwi Ci dostęp do zbiorów naszej biblioteki. Poniżej prezentujemy krótką  instrukcję, jak z powodzeniem zalogować się i zamówić książki.

 

Jak zamawiać i rezerwować książki przez Internet?

Laptop
KROK 1.

Przejdź do strony katalogu bibliotecznego i zaloguj się do swojego wirtualnego konta bibliotecznego – link aktywacyjny został nadany podczas pierwszej rejestracji do biblioteki.

Książki
KROK 2.

Wejdź w opcję "Szukaj " gdzie będziesz miał możliwość wyszukiwania książek m.in. poprzez autora, tytuł lub hasło przedmiotowe. Zaznacz pozycję, która Cię interesuje i sprawdź jej dostępność a następnie kliknij na przycisk "Rezerwuj” znajdujący się na dole po prawej stronie okna. Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz na swój adres mailowy i masz 7 dni na jej odbiór w bibliotece.