Kto tworzy WSB?

My wszyscy tworzymy WSB Warszawa – studenci, wykładowcy, pracownicy! Atmosfera, którą kreujemy, sprzyja zawieraniu nowych znajomości i współprac oraz rozwijaniu skrzydeł.

Rektor Krzysztof Kandefer i Kanclerz Karol Cyrulik. Na co dzień zajęci i zabiegani, gdyż aktywnie działają na rzecz rozwoju uczelni. Dbają o nowe inwestycje i merytorycznie odpowiadają za ciekawe, nowoczesne programy studiów. Bez nich nie odbyłaby się żadna oficjalna uroczystość. Chyba nikt nie może wyobrazić sobie rozpoczęcia i zakończenia roku na uczelni wyższej bez czerwonego płaszcza, uśmiechu i przemowy Rektora?

Są partnerami, autorytetami i doradcami. Mogą zostać w pamięci na całe życie, bo często to oni stają się mistrzami i wyznaczają ścieżkę rozwoju. Pomocni i otwarci, ale też konsekwentni i wymagający. Wiedzą, że nie chodzi o to, by przeprowadzać egzaminy, które obleją wszyscy, lecz o to by studenci naprawdę rozumieli co robią, dlaczego, czego się uczą i w jaki sposób wykorzystają swoją wiedzę w życiu i pracy. Zawsze z  otwartym umysłem – oni także uczą się najnowszych trendów i nowoczesnych rozwiązań od swoich studentów.

Absolwenci WSB to kilkaset tysięcy osób z całej Polski. Odważnych, przebojowych i ambitnych. Z różną wizją i pomysłem na życie. W naszych uczelniach przeszli jedną z najważniejszych edukacyjnych ścieżek. To ona ostatecznie uformowała ich poglądy, pomogła w budowaniu kariery zawodowej lub zmotywowała do otwarcia własnych firm. Wracają do nas, wspominają, opowiadają i dzielą się wiedzą. Często zostają naszymi wykładowcami, mając wiedzę teoretyczną i spore, praktyczne doświadczenie zawodowe. Ze wszystkich jesteśmy niezmiennie dumni.