Wyższe Szkoły Bankowe od lat organizują warsztaty dla uczniów. Zwykle jeździmy do Was i spotykamy na salach lekcyjnych. Czasem gościmy Was również u siebie. Tym razem, w związku z sytuacją epidemiologiczną nasze spotkania przenieśliśmy do internetu.

 

Przygotowaliśmy  ciekawą ofertę wykładów, prowadzonych przez naszych wykładowców. Zawartość merytoryczna wykładów umożliwia zdobycie dodatkowej wiedzy i umiejętności przydatnych w szkole i w codziennym życiu uczniów szkół średnich. Warsztaty są bezpłatne, wymagane jest tylko wcześniejsze ustalenie terminu. 

Bądźmy w kontakcie

W celu umówienia zajęć lub uzyskania więcej informacji, zapraszamy do kontaktu:
Aneta Kozieł, tel. 539 533 494, e-mail:aneta.koziel@wsb.warszawa.pl.

Wykłady online dla uczniów szkół średnich

Zobacz ofertę wykładów, które możemy zorganizować dla Twojej klasy lub szkoły:

Jak dobrze wypaść na prezentacji w szkole i na studiach, w czasie występu przed publicznością, czy ustnego egzaminu?

 

Zarówno podczas nauki w szkole, jak i w czasie studiów, czekają nas prezentacje projektów, egzaminy ustne i prelekcje. Kiedy idziemy do pracy, również mamy spotkania sprzedażowe, pokazy i szkolenia. Wszędzie tam mówimy publicznie – choć nie każdy czuje się pewnie w takiej sytuacji. Kluczem do pewności jest WIEDZA, jak mówić, by utrzymać uwagę słuchaczy oraz jak sprawić, by ocenili nas pozytywnie… bo przecież o to chodzi, prawda?  Dlaczego Twoim przyjacielem jest długopis ze skuwką? Dlaczego najlepszy „spontan” to ten dobrze przygotowany? I z jakiego powodu należy unikać schodów?   

 

Prowadząca: Agnieszka Nowakowska – wykładowczyni WSB w Warszawie, praktyk komunikacji, PR i wizerunku.

Czy licealiści mają markę własną? Tak! Dowiedz się czym jest i jak ją budować

 

Kiedy zacząć budować markę własną (i dlaczego już w liceum), dlaczego wybór odpowiednich przedmiotów maturalnych jest ważny (ale każdy ma prawo do planu B)? Co to znaczy: działaj strategicznie? Dlaczego warto łączyć naukę z praktyką już na studiach, a także: co to jest SWOT i do czego służy? Co to NAPRAWDĘ znaczy dobry wizerunek, a także jak planować drogę zawodową w szkole średniej i na studiach. Praktyczne narzędzia i dużo konkretów.

 

Prowadząca: Agnieszka Nowakowska – wykładowczyni WSB w Warszawie, praktyk komunikacji, PR i wizerunku.  

Czy wiesz, że pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie? Dowiedz się jak nie zrobić fall startu

 

Czyli: jak wykorzystać pierwsze wrażenie do budowania swojej przewagi? Jak osiągać sukcesy w biznesie…ale najpierw podczas ustnej matury i na egzaminach. Dlaczego mamy tylko KILKA SEKUND na to, by zyskać uwagę rozmówcy? Co ma instynkt zwierzęcy do obrony pracy licencjackiej lub rozmowy o pracę? Jak wytrzymać wzrok egzaminatora przez 10 min, nie mrugnąwszy okiem? I przede wszystkim – jak ze spójnej, zaplanowanej komunikacji zrobić swój atut.   

 

Prowadząca: Agnieszka Nowakowska – wykładowczyni WSB w Warszawie, praktyk komunikacji, PR i wizerunku.  

Savior vivre na egzaminach, studiach wyższych – i w biznesie

 

 Savoir vivre to nie teoria rodem z serialu kostiumowego. To narzędzie, dzięki któremu już na początku kariery można być krok przed innymi. Wykład, podczas którego uczestnicy otrzymają pokaźną paczkę konkretnych wskazówek, jakich już nie zapomną. Jak poprawnie witać się z profesorem lub szefem? Jak napisać maila i czy można „witać i pozdrawiać”? Kto pierwszy wchodzi na spotkanie i jak uniknąć efektu „spóźnionego kinomana”? Konkretne rady, które działają sprawnie jak szwajcarski scyzoryk.  

 

Prowadząca: Agnieszka Nowakowska – wykładowczyni WSB w Warszawie, praktyk komunikacji, PR i wizerunku.  

Powtórka przed maturą z języka polskiego 

 

Maturzysto! Zastanawiasz się jak będzie wygląda matura 2021? Pandemia i nauka zdalna nie ułatwiają przygotowań do egzaminu dojrzałości? Ilość materiału Cię przytłacza i nie wiesz od czego zacząć?  Zapraszamy na Powtórkę przed maturą z języka polskiego, którą poprowadzi Iza Kasperek, videoblogerka z kanału Wiedza z Wami

 

  • Kiedy? 17.04, godz. 10:00-14:30
  • Gdzie? Transmisja ONLINE na YouTubie,


Podczas spotkania dowiesz się m.in.: jakie będą zmiany w tegorocznej maturze, jak efektywnie uczyć się i powtarzać, jak właściwie argumentować, na co zwrócić uwagę przy przygotowaniu takich form literackich jak streszczenia czy rozprawki. W trakcie spotkania, będziecie mogli zadawać pytania. 

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, ale obowiązują zapisy poprzez formularz. 

Zarejestruj się aby otrzymać link do transmisji:  TUTAJ 

Powtórka przed maturą z języka polskiego

Bądźmy w kontakcie

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizowanych przez nas wydarzeniach i polach współpracy ze szkołami średnimi, zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie 
Aneta Kozieł
tel. 539 533 494
e-mail: aneta.koziel@wsb.warszawa.pl