O uczelni

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie to miejsce spotkań na mapie Warszawy! Zapraszamy na studia I i II stopnia, podyplomowe oraz studia MBA.

Intensywnie rozwijamy się i udoskonalamy naszą ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na wymagania stołecznych pracodawców i studentów.

 

Nasza działalność opiera się na relacjach partnerskich. Współpracujemy z przedstawicielami biznesu i w swojej grupie Wyższych Szkół Bankowych. Dzięki temu studenci na zajęciach korzystają z doświadczenia naszych partnerów, biorą udział w stażach, praktykach, wizytach studyjnych w firmach i wyjazdach zagranicznych. 

WSB Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, byś jako student uczelni biznesowej mógł:

  • łączyć wiedzę z różnych dziedzin i wykorzystywać ją w pracy
  • wybrać kierunek, dzięki któremu nauczysz się, jak przekuć wiedzę w praktykę, np. prowadzić własny biznes
  • mieć kontakt z przedstawicielami świata biznesu - na ich wykładach poznasz know-how bezpośrednio z branży i ciekawe case studies
  • brać udział w praktykach i stażach 
  • rozwijać swoje umiejętności planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, identyfikacji i analizy danych, koordynacji projektów oraz krytycznego i kreatywnego myślenia
  • mieć wpływ na naszą ofertę, programy studiów i sposób obsługi - jesteśmy otwarci na Wasze opinie, każdego roku badamy poziom zadowolenia studentów i monitorujemy losy naszych absolwentów.

Pamiętaj także, że gdy wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

Łatwo pogodzisz studia z pracą - program studiów dopasowaliśmy do trybu życia osób aktywnych zawodowo.
Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia.
Możesz liczyć na sympatyczną obsługę w Biurze Rekrutacji i Dziekanacie, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami.
Będziesz spotykać się z ekspertami - stawiamy na networking oraz wymianę doświadczeń pomiędzy studentami, a wykładowcami

Nowy budynek uczelni

Kampus uczelni mieści się przy ulicy Łabiszyńskiej 25 na warszawskim Targówku.
Znajdują się w nim w sale ćwiczeniowe, wykładowe oraz nowoczesne laboratoria komputerowe wyposażone w sprzęt audiowizualny.