Studia to niesamowity okres. Czas nie tylko nauki, ale i świetnej zabawy, a często też pierwszych poważnych obowiązków i samodzielności. Wyobraź więc sobie – jesteś studentem i łączysz naukę z pracą. Spotykasz się ze znajomymi, uprawiasz sport, rozwijasz hobby, podróżujesz. Może nawet z powodzeniem łączysz naukę z wychowywaniem dzieci. W WSB robimy wszystko, żebyś miał na to wszystko czas.
 

Jeśli studiujesz w formie niestacjonarnej weekendowej zajęcia masz tylko w soboty i niedziele średnio co dwa tygodnie, a gdy wybrałeś formę popołudniową – w 2-3 popołudnia w tygodniu. Zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się od poniedziałku do piątku, choć zazwyczaj jeden, a nawet dwa z tych dni są wolne.

studenci

Z łatwością zaliczysz praktyki studenckie, wystarczy, że złożysz w Biurze Karier i Praktyk aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu bądź kopię świadectwa pracy wystawionego przez pracodawcę.
 

Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię tylko po to, by poznać plan najbliższego zjazdu, wszystko sprawdzisz na stronie internetowej Elektroniczny indeks w Wirtualnym Dziekanacie zapewni Ci dostęp ocen i wyników zaliczeń – stanie w kolejce to już przeszłość!

Dni oraz godziny otwarcia działów WSB dostosowane zostały do potrzeb studentów zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Są czynne w tygodniu oraz w weekendy i zawsze możesz liczyć na przyjazne podejście oraz profesjonalną obsługę.
Dni i godziny pracy oraz dane teleadresowe sprawdzisz TUTAJ