Dlaczego WSB

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie.
Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych. Gdy studiujesz w trybie stacjonarnym to 3 - 4 dni w tygodniu. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Sprawdź ofertę WSB.

Zdobywaj przydatne umiejętności!

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Dobrze wiemy o tym, jakie umiejętności musi nabyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

Jeśli wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

Będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo
Na zajęciach spotkasz uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu
Zdobędziesz aktualną wiedzę, ponieważ nasze programy studiów konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracodawców
Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
Możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami