O projekcie

Nowe Horyzonty Nauki to najnowszy cykl popularnonaukowych webinarów organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie. To przestrzeń, gdzie poruszane są ważne tematy z różnych obszarów naszego życia.  Udział w spotkaniach z cyklu Nowe Horyzonty Nauki to szansa na zdobycie wiedzy, ale też zadanie nawet najtrudniejszych pytań wybitnym w swoich dziedzinach ekspertom.  

 

MBA

Prowadzącymi webinary są goście zaproszeni przez dr hab. Piotra Olafa Żylicza, rektora WSB Warszawa, uznanego psychologa, akredytowanego trenera, coacha w biznesie, mentora, koordynatora międzynarodowych projektów badawczych. Wśród nich są wybitni profesorowie i naukowcy, praktycy i ludzie z pasją. Na każdym spotkaniu jest merytorycznie i inspirująco. 

Szkolenia z MS TEAMS
Żylicz

Nowe Horyzonty Nauki to cykl spotkań z wybitnymi i oryginalnymi ludźmi nauki, którzy w przystępny sposób odpowiedzą na kluczowe pytania dotyczące kwestii społecznych, technologicznych, etycznych czy środowiskowych.
Moimi gośćmi będą wybitni profesorowie z polski jak i z zagranicy, ludzie z pasją.

prof. Olaf Żylicz

Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie

Kontakt

Masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu pod adresem marketing@wsb.warszawa.pl

Archiwum

28 kwietna 2022, odbył się webinar nt: Antropocen – epoka człowieka, który poprowadzi prof. Radosław Markowski, moderatorem spotkania był prof. Piotr Olaf Żylicz, rektor WSB Warszawa.

 

Zobacz webinar

 

Antropocen w 2022 roku zostanie zaakceptowany jako oficjalna geologiczna epoka - epoka człowieka. Antropocen to epoka, w której Człowiek stał się czynnikiem geologicznym. W konsekwencji traci znaczenie lub/i nabiera innego znaczenia rozróżnienie na naturę i kulturę. Przyczyny owej geologicznej zmiany lokowane są w nowoczesności, elementach modernizacji i odmianie dominującego dziś zfinansjalizowanego kapitalizmu (niektórzy używają terminu – "kapitalocen").