Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz wiedzę z wybranej dziedziny. Uczestniczysz w grach biznesowych i warsztatach, rozwiązujesz case studies, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na awans czy zmianę pracy. 

 

W naszej ofercie są studia podyplomowe z takich dziedzin jak m.in.: administracja, bezpieczeństwo, finanse i rachunkowość, HR, IT, logistyka, marketing, prawo, pedagogika, psychologia czy zarządzanie. Zobacz ofertę wszystkich kierunków

 

Pamiętaj, że nie musisz odkładać na później decyzji o dalszym rozwoju  –  zapisz się na studia podyplomowe jeszcze w tym roku akademickim. Rekrutacja na ostatnie wolne miejsca w grupach trwa do 23 października:

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu? 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.  

 

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku oraz skorzystać z aktualnej promocji. Sprawdź zasady rekrutacji.

Czytaj więcej