Praca specjalisty w obszarze IT to nie tylko marzenie, ale dla wielu realna szansa na satysfakcjonującą karierę zawodową. Spośród zawodów przyszłości związanych z IT dużą popularnością cieszy się tester oprogramowania. Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Barczyńskim - wykładowcą na studiach podyplomowych "Tester oprogramowania" w WSB Warszawa, który powie m.in.:

 

  • Na czym polega praca na stanowisku testera oprogramowania - czy to wyłącznie łowca bugów, wiecznie szukający dziury w całym, czy może jednak jest jego rola w procesie jest większa?  
  • Jakie umiejętności są potrzebne, aby zostać testerem. Jakich narzędzi używają testerzy i jak je poznać?
  • Czego można nauczyć się na studiach podyplomowych "Tester oprogramowania" i jakie perspektywy zawodowe stoją przed ich absolwentami.

 

Ostatnią częścią webinaru będzie sesja pytań i odpowiedzi. 

 

📆 Czwartek, 16 września 2021 r. 

🕕 Godz. 18:00 

💻 Spotkanie online (MS Teams) 

  

Link do spotkania online otrzymasz po wypełnieniu formularza: 

 

Zapisz się

 

Prowadzący - Wojciech Barczyński  

Dyrektor Infrastruktury w Codility, programista i system inżynier. W Codility buduję wiodącą platformą dla zdalnego zatrudniania, która pomaga obiektywnie ocenić kandydatów na podstawie ich umiejętności. Wcześniej Head of Engineering w dwóch siostrzanych startupów Machine Learning FinTech - Hypatos.ai i SMACC.io.  Wcześniej w LykeHQ (venture Rocket Internet), jako system inżynier przewodził transformacji platformy na mikroserviwy na Kubernetesie. Pierwsze doświadczenie z dużymi systemami zdobył w Cloud&Heat, a zaczynał swoją karierę w SAP Research&Development. Praktyk (entuzjastyczny) Kubernetesa, CloudNative i rozwiązań chmurowych od AWS do GCP. Kiedy czas na to pozwoli - programista Golang. 

Czytaj więcej