Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na warsztaty: SAP – zostań użytkownikiem końcowym lub konsultantem systemów ERP.

 

Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i wynosi ok. 40%. Znajomość systemu SAP daje możliwość pracy specjalistom z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z zakresem tematycznym tychże studiów, a także porozmawiać o kwestiach organizacyjnych. 

 

Termin i miejsce:

7 września 2019 r. (sobota), godz. 11.30 - 13.00

Atrium Tower, sala B

al. Jana Pawła II 25, Warszawa

 

od 11.00 - rejestracja uczestników
11.30 - 11.45 Wprowadzenie: Co to jest system SAP? Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk

11.45 - 12.30 Zaprezentowanie systemu SAP R3 w postaci praktycznego warsztatu z case study z wybranej funkcjonalności: logistyka, finanse i kontroling. Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk
12.30 - 12.45 Jak zostać konsultantem SAP? Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk
12.45 - Panel dyskusyjny z udziałem uczestników warsztatu, sesja informacyjna o studiach podyplomowych.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma drogą mailową certyfikat, potwierdzający udział w warsztatach do 14 dni od zakończenia wydarzenia.

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi warsztatami - informujemy, że z powodu ograniczonej liczby miejsc zapisy zostały zakończone!

 

Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Prelegenci:

Paweł Woźniak - Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

 

Sebastian Sobczyk - Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP R3, SAP S/4 HANA, Comarch XL. Konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Trakul, specjalista ds. PR i mediów społecznościowych: 

spotkaniazpraktykami@wsb.warszawa.pl

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Czytaj więcej