Chcesz dowiedzieć się dlaczego jedni z sukcesem prowadzą własne biznesy lub awansują w pracy, gdy w tym czasie kariera wielu stoi w miejscu?
Co sprawia, że osiągamy lepsze wyniki w pracy, a także lepiej łączymy życie zawodowe z tym prywatnym?
Przyjdź 21 stycznia 2020 na wykład o inteligencji emocjonalnej w biznesie. Rozwiń u siebie i swoich pracowników umiejętności niezbędne w pracy.


Tomasz Gordon w fascynujący sposób opowie o potędze samoświadomości, wpływie inteligencji emocjonalnej na komunikację, a także, podczas ćwiczeń, pokaże jak pogłębić swoją uważność, poprawić zarządzanie emocjami i zbudować stabilną samoocenę.

 

 

Wstęp wolny.

Wymagana jest rejestracja - formularz 

 

  • Kiedy? 21 stycznia 2020, 17:00-19:00.
  • Gdzie?  Atrium, Al. Jana Pawła II 25, sala A

 

 

Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu, ekspert Master Person Analysis, executive coach, wykładowca akademicki. Koordynator innowacyjnych studiów podyplomowych „Akademia Menedżera” w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i w Toruniu oraz w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Od ponad 17 lat wspiera menedżerów oraz działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził szkolenia m.in. dla Samsung Electronics Polska, Huawei Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Jego wypowiedzi eksperckie zacytowano lub artykuły opublikowano w magazynach: „Sukces”, „Szef Sprzedaży” i „As Sprzedaży”. Wystąpił m.in. na kongresach: „Forum Szefów Sprzedaży”, „Mistrzostwo w sprzedaży” oraz współprowadził szkolenia certyfikujące dla profesjonalnych mówców i trenerów biznesu w Brian Tracy Polska. 

Czytaj więcej