Oprogramowanie ERP wspiera każdy aspekt działania firmy. Umożliwia to skuteczniejsze zarządzanie poszczególnymi pionami oraz szybką i wydajną komunikację między nimi. Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie tego systemu, rośnie więc zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie na rynku pracy. 
 
Biuro Karier i Praktyk Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie oraz partner WSB -  IT.integro zapraszają na webinar "Zarządzanie projektami wdrożeniowymi systemu ERP". 
 
Na spotkaniu dowiesz się: 

  • czym jest system ERP,  
  • jak przebiega integracja systemu ERP z Microsoft 365,  
  • czym jest metodyka projektowa Microsoft Sure Step, 
  • jaka jest ścieżka kariery w firmie IT. Integro. 

 
📅Termin: 09.05 (poniedziałek) godzina 17:00 
💻Forma: online
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

 

 

Nie zwlekaj, zapisz się na szkolenie i dowiedz się więcej odnośnie systemu ERP! 

 

Zapisz się
 

 

Szkolenie poprowadzą Przemysław Kniat i Adam Szymkowiak z firmy IT.integro. 
 
 


O prelegentach: 

 

 
Przemysław Kniat - Kierownik Działu Sprzedaży w IT.integro. Odpowiada za strategię sprzedaży systemu ERP oraz dedykowanych rozwiązań biznesowych i branżowych do segmentu SMB na rynku krajowym. Od ponad 12 lat jego praca związana jest z systemem Microsoft Dynamics 365 Business Central i środowiskiem Microsoft. 

 

 

 

Adam Szymkowiak - Starszy konsultant i kierownik projektu w IT.integro. Specjalizuje się we wdrożeniach w firmach produkcyjnych i handlowych. Specjalista w dziedzinie analizy i budowania procesów. Ma szeroką wiedzę księgową i wykształcenie ekonomiczne. 

 

 

 

 

 
 

Czytaj więcej