Program Firma

Dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ofertą studiów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej lub chcą skierować do nas swoich pracowników, przygotowaliśmy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

  • Organizujemy spotkanie z doradcą edukacyjnym, który przedstawi szczegółowo naszą ofertę, a także pomoże wybrać optymalną ścieżkę dalszego kształcenia i rozwoju kompetencji.
  • Przeprowadzamy audyt szkoleniowy, który pozwoli zaproponować odpowiednie rozwiązania naszemu klientowi.
  • Proponujemy również study in company, czyli studia i szkolenia szyte na miarę. To oferta dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny, stałe i negocjowane zniżki na studia i szkolenia - nie tylko na te tworzone na indywidualne zamówienie.

 

Oferta edukacyjna

Dogodna forma płatności

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne finansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki szkoleniowej firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości czesnego z własnych środków, a pozostałą część pokrywa firma
  • dofinansowane z UE -  firma pokrywa tylko część opłaty za studia. Wysokość opłaty zależy od wysokości dofinansowania studiów ze środków unijnych, np. BUR.
     

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z:
Kingą Kołodziej - doradcą edukacyjnym
tel. 692 816 344
e-mail: Kinga.Kolodziej@wsb.torun.pl 

 

W sprawie współpracy i przystąpienia do Programu Partnerstwa Biznesowego:
Monika Żuchlińska
tel. 52 58 29 146
kom. 600 248 921
e-mail: Monika.Zuchlinska@wsb.bydgoszcz.pl