Opis kierunku

Celem studiów jest przekazanie Ci usystematyzowanej wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji na poziomie strategicznym i operacyjnym. Będziesz potrafił diagnozować, analizować, rozwiązywać problemy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także zdobędziesz umiejętności menedżerskie, w tym interaktywnego działania.

 

 

Kierunek został uruchomiony. Zapisz się na ostatnie wolne miejsca.

Co zyskujesz?

 • Po zakończeniu studiów będziesz wiedzieć, w jaki sposób nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi wpływa na sukces organizacji i sukces menedżera oraz jak to realizować w praktyce, w celu lepszego realizowania planów biznesowych. 
 • Nauczysz się skutecznie przeprowadzać procesy doboru pracowników, motywować i wynagradzać, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami oraz dokonywać oceny ich potencjału.
 • Na zajęciach „Ocena potencjału zawodowego” będziesz mieć możliwość wykonania badania predyspozycji osobowościowych narzędziem MindSonar® – kwestionariusz wartości i wzorców myślenia, otrzymasz indywidualny raport oraz omówienie wyników badania z konsultantem.
 • Na zajęciach „Wystąpienia publiczne w pracy menedżera” będziesz mieć możliwość przygotowania i przećwiczenia indywidualnych wystąpień pod okiem profesjonalnego mówcy.
 • Zajęcia z prawa pracy umożliwią Ci  skonsultowanie indywidualnych problemów prawnych z jednym z najbardziej uznanych w Polsce prawników zajmujących się prawem pracy.
 • W ramach zajęć z rekrutacji, motywacji, oceny otrzymasz gotowe narzędzia do zastosowania w pracy menedżerskiej.
 • Kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w biznesie – zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków z udokumentowanym kierunkowym wykształceniem oraz z doświadczeniem akademickim i trenerskim gwarantują Ci, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w Twojej karierze zawodowej.
 • Zajęcia na studiach prowadzone są w 80 proc. w formie interaktywnej.

Dla kogo?

 • Studia adresowane są do kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, m.in. menedżerów, właścicieli firm oraz wszystkich osób, które z racji pełnionej funkcji zawodowej są odpowiedzialne za zespoły i poszczególnych pracowników, jak i tych, które przygotowują się do bycia menedżerem.

Studia podyplomowe online

Studia na tej specjalności prowadzone są zawsze w formule online (bez względu na sytuację pandemiczną).
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z nami z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

 

Korzyści ze studiowania online.
Możliwość studiowania online, bez wychodzenia z domu, to duża oszczędność czasu. Dodatkowym atutem studiów w WSB, jest darmowa licencja do MS 365 dla uczestników, dzięki której będziesz mieć dostęp do niezbędnych narzędzi wykorzystywanych w procesie nauczania.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 26 marca
czesne już od
311 zł
294 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 marca, zyskujesz 700 zł, dzięki: 

 • 300 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 294 zł

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej - 1200 zł: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów (studia online).

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Mariusz Grudzień
dr Joanna Rajang
Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: Akademia HR menedżera oraz Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy.


Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny, coach, z ponad 18-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Izabela Mazurek-Turska

HR Business Partner w międzynarodowej firmie z branży IT, HR&Employer Branding Consultant. Posiada 12 lat doświadczenia w branży HR. Specjalizuje się w budowaniu oraz wdrażaniu strategii HR oraz employer brandingowych. Współpracuje z zespołami managerów oraz specjalistów HR, prowadzi...

Marta Tomczyszyn

Trener, konsultant, praktyk biznesu z 18-letnim doświadczeniem menadżerskim w mediach, bankowości i branży TSL.
Doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach jak polskich przedsiębiorstwach. Podczas drogi zawodowej wielokrotnie uczestniczyła w budowaniu, wdrażaniu i...

Matt Olech

Doświadczony Ekspert w zakresie Social Media a w szczególności Youtube. 

Od ponad 9 lat prowadzi popularny kanał rozrywkowy Matt Olech. Jego filmy obejrzało łącznie ponad 26 milionów internautów. Na YouTube współpracował z takimi markami, jak Tic Tac, Hoop Cola, Provident, czy...

dr Joanna Rajang

Do coachingu zaprasza każdego, kto chce poznać moc technik wspierania w rozwoju i osiągania w życiu
więcej. Inspiruje do zmian i dzieli się doświadczeniem, jakie od 18-stu lat zbiera w biznesie.
 
Współpracuje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w zakresie zarządzania...

dr Krzysztof Walczak

Doktor habilitowany nauk prawnych.
Partner w kancelarii C&C Chakowski & Ciszek oraz wspólnik w firmie doradczo-szkoleniowej Orłowski – Patulski – Walczak sp. z o.o.
Adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Redaktor naczelny miesięcznika Monitor Prawa Pracy.

Joanna Szmycińska-Słowik

HR Business Partner w Geberit Produkcja Sp. z o.o., trener biznesu, coach. Absolwentka Zarządzania i Marketingu oraz Doradztwa Personalnego na UMK w Toruniu, a także podyplomowych studiów z zakresu PR i komunikacji społecznej, prawa pracy oraz Akademii Trenera Biznesu. Zajmuje się...

Kamila Kisielewska-Ostrowska

Ekspert regionalny na szczeblu menedżerskim w branży finansowej. Specjalista w międzynarodowych korporacjach z doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą w oparciu o dedykowane, zróżnicowane wiekowo zespoły w podległych regionach. 
Lista kwalifikacji kluczowych: umiejętność budowania...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789, +48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF