Opis kierunku

UWAGA!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na ten kierunek.
Zostaw kontakt, poinformujemy Cię kiedy ruszy nowa rekrutacja.

Celem studiów jest przekazanie Ci usystematyzowanej wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji na poziomie strategicznym i operacyjnym. Będziesz potrafił diagnozować, analizować, rozwiązywać problemy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także zdobędziesz umiejętności menedżerskie, w tym interaktywnego działania.

Co zyskujesz?

 • Po zakończeniu studiów będziesz wiedzieć, w jaki sposób nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi wpływa na sukces organizacji i sukces menedżera oraz jak to realizować w praktyce, w celu lepszego realizowania planów biznesowych. 
 • Nauczysz się skutecznie przeprowadzać procesy doboru pracowników, motywować i wynagradzać, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami oraz dokonywać oceny ich potencjału.
 • Na zajęciach „Ocena potencjału zawodowego” będziesz mieć możliwość wykonania badania predyspozycji osobowościowych narzędziem MindSonar® – kwestionariusz wartości i wzorców myślenia, otrzymasz indywidualny raport oraz omówienie wyników badania z konsultantem.
 • Na zajęciach „Wystąpienia publiczne w pracy menedżera” będziesz mieć możliwość przygotowania i przećwiczenia indywidualnych wystąpień pod okiem profesjonalnego mówcy.
 • Zajęcia z prawa pracy umożliwią Ci  skonsultowanie indywidualnych problemów prawnych z jednym z najbardziej uznanych w Polsce prawników zajmujących się prawem pracy.
 • W ramach zajęć z rekrutacji, motywacji, oceny otrzymasz gotowe narzędzia do zastosowania w pracy menedżerskiej.
 • Kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w biznesie – zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków z udokumentowanym kierunkowym wykształceniem oraz z doświadczeniem akademickim i trenerskim gwarantują Ci, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w Twojej karierze zawodowej.
 • Zajęcia na studiach prowadzone są w 80 proc. w formie interaktywnej.

Dla kogo?

 • Studia adresowane są do kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, m.in. menedżerów, właścicieli firm oraz wszystkich osób, które z racji pełnionej funkcji zawodowej są odpowiedzialne za zespoły i poszczególnych pracowników, jak i tych, które przygotowują się do bycia menedżerem.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś.

do 11 stycznia
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 15 marca, zyskujesz 700 zł:

 • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
 • 400 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz - 1200 zł:

 • 800 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Joanna Rajang
Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: Akademia HR menedżera oraz Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy.


Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny, coach, z ponad 18-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami...

Mariusz Grudzień

Trener, Coach, Menadżer, Doradca Indywidualnego Rozwoju Zawodowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz negocjowaniu kontraktów, kieruje dużymi grupami ludzi. Twórca eventów o międzynarodowym zasięgu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: budowania...

Izabela Mazurek-Turska

HR Business Partner w międzynarodowej firmie z branży IT, HR&Employer Branding Consultant. Posiada 12 lat doświadczenia w branży HR. Specjalizuje się w budowaniu oraz wdrażaniu strategii HR oraz employer brandingowych. Współpracuje z zespołami managerów oraz specjalistów HR, prowadzi...

Marta Tomczyszyn

Trener, konsultant, praktyk biznesu z 18-letnim doświadczeniem menadżerskim w mediach, bankowości i branży TSL.
Doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach jak polskich przedsiębiorstwach. Podczas drogi zawodowej wielokrotnie uczestniczyła w budowaniu, wdrażaniu i...

Matt Olech

Doświadczony Ekspert w zakresie Social Media a w szczególności Youtube. 

Od ponad 9 lat prowadzi popularny kanał rozrywkowy Matt Olech. Jego filmy obejrzało łącznie ponad 26 milionów internautów. Na YouTube współpracował z takimi markami, jak Tic Tac, Hoop Cola, Provident, czy...

dr Joanna Rajang

Do coachingu zaprasza każdego, kto chce poznać moc technik wspierania w rozwoju i osiągania w życiu
więcej. Inspiruje do zmian i dzieli się doświadczeniem, jakie od 18-stu lat zbiera w biznesie.
 
Współpracuje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w zakresie zarządzania...

dr Krzysztof Walczak

Doktor habilitowany nauk prawnych.
Partner w kancelarii C&C Chakowski & Ciszek oraz wspólnik w firmie doradczo-szkoleniowej Orłowski – Patulski – Walczak sp. z o.o.
Adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Redaktor naczelny miesięcznika Monitor Prawa Pracy.

Joanna Szmycińska-Słowik

HR Business Partner w Geberit Produkcja Sp. z o.o., trener biznesu, coach. Absolwentka Zarządzania i Marketingu oraz Doradztwa Personalnego na UMK w Toruniu, a także podyplomowych studiów z zakresu PR i komunikacji społecznej, prawa pracy oraz Akademii Trenera Biznesu. Zajmuje się...

Kamila Kisielewska-Ostrowska

Ekspert regionalny na szczeblu menedżerskim w branży finansowej. Specjalista w międzynarodowych korporacjach z doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą w oparciu o dedykowane, zróżnicowane wiekowo zespoły w podległych regionach. 
Lista kwalifikacji kluczowych: umiejętność budowania...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789,+48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909
Infolinia: 56 6814775

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 08:00-17:00
 • śr-cz: 08:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF