Opis kierunku

UWAGA!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na ten kierunek.
Zostaw kontakt, poinformujemy Cię kiedy ruszy nowa rekrutacja.

 

Naszym celem jest przygotowanie Cię do efektywnej pracy w organizacjach wykorzystujących na co dzień zarządzanie projektami. Będziesz mieć możliwość zapoznania się z najlepszymi praktykami powszechnie stosowanymi podczas realizacji dużych przedsięwzięć. Zdobędziesz również wiedzę z zakresu standardów PMI (m.in. PMBOK) stanowiącą doskonałą podstawę do rozpoczęcia ścieżki certyfikacyjnej. Dzięki naszym wykładowcom-praktykom przekazywaną Ci wiedzę teoretyczną będziesz mógł na bieżąco konfrontować z rzeczywistością projektową.

Co zyskujesz?

 • Urozmaicony i bogaty program studiów daje Ci możliwość zapoznania się z narzędziami stosowanymi powszechnie w dużych projektach informatycznych. 
 • Dzięki współpracy z firmą ATOS masz szansę zapoznać się z realnymi przykładami z życia projektowego i skonfrontować je z własnymi doświadczeniami. 
 • Bezpośredni kontakt z osobami prowadzącymi na co dzień projekty informatyczne będzie dla Ciebie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń.  
 • Współpraca z Kujawsko-Pomorskim Odziałem Project Management Institute sprawia, że masz zagwarantowany najwyższy poziom wiedzy teoretycznej oraz możliwość rozpoczęcia ścieżki certyfikacyjnej oferowanej przez PMI. 
 • Organizacja PMI dla studentów oferuje Ci dodatkowe szkolenie przygotowujące do egzaminu CAPM/PMP na preferencyjnych warunkach. 
 • Dzięki współpracy z firmą Altkom masz również możliwość certyfikacji PRINCE2 na bardzo korzystnych warunkach (dodatkowe szkolenie).
   

Dla kogo?

 • Osoby pracujące lub zamierzające rozpocząć pracę w firmach z branży informatycznej. 
 • Dla przyszłych pracowników firm informatycznych studia będą okazją do zapoznania się z mechanizmami prowadzenia przedsięwzięć i lepszego zrozumienia zasad ich realizacji. Dadzą im również przewagę podczas negocjacji związanych z zatrudnieniem. 
 • Osoby już pracujące mają szansę uzupełnienia swojej wiedzy teoretycznej oraz konfrontacji swoich doświadczeń z doświadczeniami wykładowców oraz innych uczestników studiów.
   

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś.

do 11 stycznia
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 15 marca, zyskujesz 700 zł:

 • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
 • 400 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz - 1200 zł:

 • 800 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zaawansowane zarządzanie programami i projektami.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Piotr Sobolewski
Ewa Wilczyńska

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów Franklin University MBA we Wrocławiu. Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT zarówno w podejściu kaskadowym (PRINCE2) jak i zwinnym (SCRUM).
Konsekwentnie wdraża w życie ideę servant leadership...

Piotr Sobolewski

MBA, PMP®, Prince2, Prince2 Agile, Agile PM, MSP, ITIL
Z zarządzaniem projektami związany od ponad 15 lat. Prowadząc projekty wdrożeń nowych marek sprzętu elektrotechnicznego, w sektorze automotive prowadząc dział implementacji projektów i rozwoju biznesu, w sektorze IT gdzie...

Wojciech Ożga

Absolwent UMK w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, i uzyskał tytuł Master’s Certificate in Project Managment – The George Washington University School of Business. Członek Stowarzyszenia Project Managment Polska, opiekun kierunku Podyplomowe Studia...

Dariusz Ciechan

Ekspert zarządzania projektami i programami. Specjalista ds. zarządzania ryzykiem. Konsultant i Trener, Moderator Design Thinking.
Doświadczony oraz certyfikowany kierownik projektów oraz programów z międzynarodowym doświadczeniem w firmach takich jak: Alcatel-Lucent, 3Di, Atos....

Krzysztof Derech

Etatowy Menadżer Projektów (PMP®, PMI-ACP®, PRINCE2), współpracujący z Klientami krajowymi i międzynarodowymi, posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu projektami w ich pełnym zakresie: rozpoczynając od pierwszego kontaktu z Klientem, a kończąc na przekazaniu finalnego...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789,+48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909
Infolinia: 56 6814775

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 08:00-17:00
 • śr-cz: 08:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF