Opis kierunku

UWAGA!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na ten kierunek.
Zostaw kontakt, poinformujemy Cię kiedy ruszy nowa rekrutacja.

Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie słuchaczy do pełnienia funkcji dyrektora przedszkola, szkoły lub innej placówki oświatowej oraz zajmowania odpowiedzialnych stanowisk w organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową.

Co zyskujesz?

  • Program studiów jest opracowany w oparciu o obowiązujące wymagania MEN, a jednocześnie uwzględnia najnowsze zmiany i trendy w oświacie.
  • Zarówno program, jak i dobór wykładowców, to gwarancja, że przystępując do konkursu na stanowisko dyrektora placówki oświatowej, będziesz czuł się kompetentny i bardzo dobrze przygotowany zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.
  • Ważnym elementem studiów tej specjalności jest możliwość uzyskania Certyfikatu Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością w usługach edukacyjnych ISO 29990:2010, wydanego przez renomowaną, międzynarodową jednostkę certyfikującą.

Dla kogo?

  • Studia adresowane są do wszystkich osób zamierzających przystąpić do konkursu na stanowisko dyrektora placówki oświatowej, a także do dyrektorów, wicedyrektorów, nauczycieli, pracowników jednostek samorządów terytorialnych, oraz innych osób związanych z edukacją, którzy chcą poszerzyć l swoją wiedzę i umiejętności.

Grupa uruchomiona

Podjęliśmy już decyzję o uruchomieniu tego kierunku od października. Oznacza to, że nadal prowadzimy na niego rekrutację, ale znany jest już harmonogram zjazdów. Jeśli jesteś zainteresowany zapisem - czekamy nadal na Ciebie.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Organizacja i zarządzanie oświatą. 

  • Zajęcia zakończą się najpóźniej w maju, aby umożliwić zainteresowanym słuchaczom przystąpienie do konkursów na stanowisko dyrektora placówki oświatowej.
  • Dla słuchaczy zainteresowanych...
Liczba miesięcy nauki: 8
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Paweł Zeller
Izabela Suckiel

Nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.
Od ponad 20 lat zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomiar dydaktyczny i egzaminowanie”,...

dr Paweł Zeller

Konsultant w zakresie zarządzania marką, strategii marketingowych. Odpowiedzialny za kształtowanie marki Wyższych Szkół Bankowych w Polsce.
Trener biznesu z 20-letnim doświadczeniem. Od 2004 roku prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych, MBA i kursach kwalifikacyjnych dla kadry...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 149 809, +48 539 520 789 +48 539 521 622 +48 664 426 909
Infolinia: 56 6814775

Godziny otwarcia:
  • pn: 08:00-16:00
  • wt: 08:00-17:00
  • śr-cz: 08:00-16:00
  • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF