Opis kierunku

UWAGA!

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na ten kierunek.
Zostaw kontakt, poinformujemy Cię kiedy ruszy nowa rekrutacja.

Rynek wymaga łatwej dostępności produktów i usług w bardzo krótkim czasie, po konkurencyjnych cenach. Biznes nieustannie musi rozwiązywać dylematy i konflikty celów, takie jak między innymi (a) niskie koszty zapasów i każdy produkt dostępny od zaraz, (b) szybki, ale tani transport, (c) masowy, ale zindywidualizowany produkt. Zajęcia z Logistyki w biznesie dostarczą Tobie aktualnej wiedzy, skutecznych metod oraz praktycznych narzędzi do zastosowania w przedsiębiorstwach, aby rozwiązać współczesne wyzwania logistyczne. 

 

Dzięki tym studiom zdobędziesz praktyczną wiedzę, poznasz skuteczne metody i narzędzia do zastosowania w rozwiązywaniu współczesnych problemów logistycznych przedsiębiorstw oraz nabędziesz umiejętności i kompetencji społecznych kluczowych we współczesnym biznesie.

Co zyskujesz?

 • Uzyskasz umiejętności i kompetencje niezbędne w każdym przedsiębiorstwie w procesach logistycznych.
 • Dzięki uczestniczeniu w zajęciach warsztatowych, laboratoryjnych oraz ćwiczeniowych prowadzonych przez praktyków i doświadczonych dydaktyków będziesz przygotowany do wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.
 • Będziesz wyposażony zarówno w wiedzę twardą w zakresie systemów i procesów logistycznych, kosztów oraz wsparcia informatycznego, jak i w kompetencje miękkie, takie jak prowadzenie negocjacji, czy budowanie relacji z partnerami biznesowymi w środowisku wirtualnym i gospodarki globalnej.
 • Certyfikat potwierdzający wiedzę i kompetencje w zakresie systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstwa klasy ERP w procesach logistycznych oraz zarządzania magazynem klasy WMS wystawiony przez dostawcę rozwiązań informatycznych w ramach pakietu szkoleniowego ELSE.EDU.

Dla kogo?

 • Pracownicy i menedżerowie, którzy poszukują rozwiązań dla skutecznego zarządzania logistyką w przedsiębiorstwach na rynku polskim i międzynarodowym.
 • Osoby chcące zdobyć nowe kwalifikacje, aby zwiększać swoje szanse na rozwój osobisty i szanse na atrakcyjność na rynku pracy.
 • Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą chcący poprawić wyniki dzięki innowacjom i działaniom racjonalizacyjnym w sferze logistyki.
 • Nauczyciele zawodu logistyk i języków obcych dla zawodu logistyk.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś.

do 11 stycznia
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 15 marca, zyskujesz 700 zł:

 • 300 zł dzięki zniżce w czesnym
 • 400 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz - 1200 zł:

 • 800 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku logistyka w biznesie.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Anna Trzuskawska-Grzesińska
mgr Michał Czerwiec
dr Anna Trzuskawska-Grzesińska

Anna Trzuskawska-Grzesińska, doktor nauk ekonomicznych, magister inżynier elektryk. Ukończyła studia podyplomowe Master of Business Administration na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w programie partnerskim z Copenhagen Bussines School , Universiteit Antwerpen w, FHTW Berlin w...

mgr Michał Czerwiec

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego o  specjalności Transport i Logistyka. Od lat związany z branżą IT dla biznesu, choć doświadczenie zdobywał też w sprzedaży, windykacji i księgowości. Jako wzięty logistyk, ściśle współpracował z wieloma firmami z sektora dystrybucji i...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789,+48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909
Infolinia: 56 6814775

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 08:00-17:00
 • śr-cz: 08:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF