Opis kierunku

Kierunek studiów stworzony został jako odpowiedź na potrzeby rynku. Uczestnicy studiów mają okazję poznać sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane przez marki do promocji w Internecie. Na zajęciach maksymalnie skupiamy się na praktyce. Nasi trenerzy są ekspertami, którzy działają na rynku zawodowym. Student otrzyma wiedzę i umiejętności tworzenia filmów, grafiki, zdjęć i elementów animacji na potrzeby Internetu i social mediów. 

 

Ważne!

Rekrutacja zimowa 2022/2023 na ten kierunek nie została uruchomiona. Zachęcamy do wypełnienia formularza, a nasze Biuro Informacji i Rekrutacji powiadomi Cię, kiedy ponownie zostanie uruchomiony nabór. Lista zainteresowanych studiami podyplomowymi - 2022/2023 | WSB w Toruniu

Cel studiów

 • Studia mają na celu wykształcenie specjalistów od tworzenia reklamy w Internecie i social mediach opartej na projektach graficznych i multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem produkcji i postprodukcji cyfrowej fotografii, cyfrowego video i elementów animacji oraz cyfrowych obrazów. Absolwenci studiów mają posługiwać się oprogramowaniem w celu przygotowania postów zdjęciowych, vlogów i grafiki reklamowej. 

 • Internet, w tym kanały social mediów, są dziś mocno wykorzystywane do promocji i kampanii reklamowych marek. Najsilniejszą formą przekazu w dotarciu do odbiorcy jest dziś video, a zaraz za nim grafika i zdjęcia, dlatego niezwykle ważna jest dziś umiejętność wykorzystywania tych elementów do promocji w sieci. Studia na tym kierunku pozwolą się rozwinąć pracownikom firm i działom marketingowym w budowaniu kampanii reklamowych, a także osobom, które zechcą zbudować własną markę w Internecie. 

Korzyści

 • Studia obejmują naukę w zakresie tworzenia cyfrowych: video i grafiki oraz zdjęć i elementów animacji na potrzeby reklamy w Internecie. W programie przewidziane są takie zagadnienia jak: fotografia cyfrowa, film i animacja 2D, grafika użytkowa oraz promocja i wykorzystanie multimediów przy promocji w social mediach. 

 • Uczestnicy studiów zdobędą praktyczne umiejętności twórcze przy wykorzystaniu najpopularniejszego oprogramowania marki Adobe znanego kreatywnym agencjom i przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego (aparaty, kamery, komputery). 

Dla kogo

Kierunek studiów jest kierowany do osób, które chcą nabyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu multimediów przeznaczonych do promocji w Internecie. Zdobyte praktyczne umiejętności przydadzą się osobom chcącym zaistnieć w sieci, wypromować własną markę lub osobom pracującym w działach marketingu danej firmy. Studia są ciekawą ofertą dla wszystkich, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na pełniejsze wykorzystanie współczesnych narzędzi multimedialnych w pracy zawodowej. 

Opinie

Szymon Kołodziejczyk

Kierunek stworzyłem wraz z zespołem ludzi czynnych zawodowo. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i działa na rynku. Na zajęciach skupiamy się na najpopularniejszym oprogramowaniu do tworzenia grafiki, animacji, filmu i zdjęć. Skupiamy się na projektach przeznaczonych do Internetu i social mediów, które najbardziej dziś wykorzystuje się w promocji marki.

Szymon Kołodziejczyk

Opiekun merytoryczny kierunku

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 9 lutego
czesne już od
311 zł
277 zł
miesięcznie

Zapisując się do 9 lutego, zyskujesz 1000 zł, dzięki: 

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej - 1200  zł: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa i multimedia.

Liczba miesięcy nauki: 10
Liczba godzin: 185
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Szymon Kołodziejczyk
Anna Szmeichel
Szymon Kołodziejczyk

Realizator filmowy, twórca wideoklipów, w tym największej polskiej produkcji zbiorowej z udziałem 40 artystów oraz dla finalistów Must Be The Music i Mam Talent. Wykonywał reportaże z największych wydarzeń kulturalnych w Warszawie (m.in. Viva Comet, Róże Gali, Złote Dzioby), które...

Anna Szmeichel

Designerka, Ilustratorka. W 2012r. obroniła  z wyróżnieniem dyplom z Mediów Rysunkowych na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Współpracuje z instytucjami kultury, wydawnictwami, firmami i klientami indywidualnymi w Polsce i za granicą. Projektuje...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789, +48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF