Michał Smereczyński

Od 2015 roku Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Azure (jeden z 7 w Polsce i 350 na świecie specjalistów w dziedzinie platformy Microsoft Azure, odznaczonych przez firmę Microsoft tytułem MVP). Cloud Architect w firmie OMADA A/S, która jest strategicznym partnerem firmy Microsoft w dziedzinie rozwiązań zarządzania tożsamością. Założyciel i animator Polskiej Grupy Użytkowników Microsoft Azure. Przedsiębiorca - ekspert i konsultant w dziedzinie adaptacji i wdrożeń platformy Microsoft Azure. Ewangelista otwartego oprogramowania, otwartych standardów i interoperacyjności.

Mariusz Kędziora

Od 2007 roku pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat w dziale DX - Nowych Technologii (jako Technical Evangelist) przekazywał swoją wiedzę tysiącom ludzi w Polsce (na konferencjach, w webcastach, przez artykuły w prasie). Od 2 lat pracuje w dziale Microsoft Services jako Technical Account Manager. Na co dzień odpowiedzialny za wsparcie działów IT w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury kluczowych Klientów z wykorzystaniem grupy profesjonalnych inżynierów Microsoft (PFE). Posiada certyfikaty: MCSE Private Cloud, MCSA, MCT i VCP5. Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (na kierunku Automatyka i Robotyka). W sieci znany jako ewangelista.it, który wyjaśnia prostym językiem trudne tematy IT.

Tomasz Kaczorowski

Territory Channel Manager.

W Microsoft odpowiada za współpracę z kanałem partnerskim oferującym usługi chmurowe klientom z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Bartłomiej Bojarski

Doświadczony inżynier mający szeroką wiedzę z zakresu projektowania i budowy środowisk IT dla przedsiębiorstw, łączący w swojej pracy elementy wiedzy na styku biznesu i rozwiązań zaawansowanych. Na co dzień prowadzi dział zajmujący się wsparciem inżynieryjnym i zarządzaniem projektami w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych, opracowuje i projektuje infrastruktury wirtualizacji oraz chmur prywatnych i hybrydowych. Prowadzi szkolenia, webinaria i warsztaty techniczne skoncentrowane na nowych technologiach i ich implementacji w środowiskach IT. Posiada certyfikaty MCSE Cloud Platform and Infrastructure, MCSE Productivity, MCT, VCP, CompTIA Cloud+. Zawodowo miłośnik rozwiązań chmurowych. Prywatnie pasjonat żeglarstwa morskiego i motoryzacji.

Piotr Zmudziński

Inżynier IT od kilku lat związany zawodowo z technologiami Microsoft z zakresu chmury prywatnej, a od niedawna także publicznej. Autor oraz współautor warsztatów technicznych realizowanych przez Centrum Kompetencyjne AB, wsparcie techniczne oraz pre-salesowe dotyczące Microsoft Azure i Office 365. Posiadacz certyfikatów MCSA: Cloud Platform. Zainteresowany głównie Infrastructure as a Code. Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia oraz zapalony gracz.

Damian Mazurek

Swoją przygodę z IT i programowaniem zawodowo rozpoczął w 2007 roku. W swojej karierze brał udział w wielu projektach związanych z IoT, finansami i bankowością. Od trzech ostatnich lat zawodowo zajmuje się wyłącznie chmurą MS Azure i projektowaniem aplikacji działających z jej wykorzystaniem. Specjalizuje się w projektowaniu systemów rozproszonych przetwarzających duże ilości danych z wykorzystaniem architektury lambda i mikroserwisów. Prekursor Azure IoT w Polsce. Aktualnie CTO w Chmurowisku, gdzie wspiera klientów w tworzeniu, projektowaniu i developmencie systemów opartych o chmurę i przetwarzających olbrzymie ilości danych.