Jolanta Serocka
Jolanta Serocka

Akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu oraz kompetencji edukacyjnych, edukator, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuje 20-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka cyklicznych projektów, w tym „META:MATURY”, skutecznie zachęca innych do odkrycia swoich mocnych stron oraz zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. Ma za sobą ponad 900 godzin coachingu indywidualnego i grupowych form rozwoju, dostosowanych do potrzeb klientów, w tym na temat zarządzania pokoleniami. 
Ogromną satysfakcję sprawia jej dzielenie się wiarą w zmianę oraz wspieranie innych w osiąganiu celów zawodowych i życiowych w ramach autorskiego programu studiów podyplomowych WSB „Akademia innowatora edukacji”. Chętnie podejmuje kreatywne wyzwania, w tym pisarskie jako autorka opowiadań w wydaniach zbiorowych „Kreatywne pisanie. 12 debiutów” (2018) oraz „Pokusa. Między pragnieniem a rozwagą” (2019). W życiu stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu.

Marta Kaźmierczak

Trener z ponad 14-letnim doświadczeniem, szkoleniowiec wielu branż, akredytowany coach ACC ICF, z ponad 800 godzinnym warsztatem pracy (life coaching, team coaching, business coaching, job-coaching), autorka
szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, stworzonych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów, wykładowca akademicki Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, doradca zawodowy w projektach, uczestniczy w procesach rekrutacji i selekcji pracowników,
zwolenniczka komunikacji werbalnej, pasjonatka kreatywnych rozwiązań, niepoprawna optymistka. Prywatnie zainteresowana wszelkim rozwojem osobistym, autorytetem w zarządzaniu, kochająca podróże i jazdę na rowerze. Właścicielka firmy szkoleniowej Cel coaching&szkolenia.

Justyna Niebieszczańska

Sspecjalista od public relations.  Od 10 lat prowadzi Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Konsultuje i opracowuje działania związane z personal branding.
Ma doświadczenie w sektorze B2B pracując jako manager szwajcarskiej korporacji Coltene -SciCan na kilka krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W codziennej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu NVC i business relationship management.
Współorganizatorka Charmsów Biznesu – jednego z największych wydarzeń pro publico bono skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach, które skutecznie inspirują od 2011.
Z wykształcenia filolog klasyczny, którego pierwszą pracą było nauczanie łaciny i
 j. angielskiego. Przez kilka lat pracowała w różnych typach szkół. Prowadziła warsztaty w języku angielskim i była wykładowcą.
Jej pasją jest pisanie, dlatego organizuje spotkania z kreatywnego pisania i writing retreats. Od 2010 roku prowadzi blog. Współautorka przewodnika pt. „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”  i książki „Kobieta na swoim”.
Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa”, bo uważa poezję za doskonałą formę poznawania siebie.
www.justynaniebieszczanska.com  

 

 

Mariusz Grudzień
Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na praktyczne patrzenie na projektowane modele i działania - aby przynosiły założone rezultaty oraz wspierały długofalową strategię firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w eksploracji biznesu, zdobyte na stanowiskach kierowniczych, operacyjnych oraz menedżerskich, które wykorzystuje w codziennej pracy trenerskiej i doradczej. Twórca Instytutu Skutecznego Działania. Jako coach i moderator współpracuje z samozarządzającymi się zespołami.  Od 2006 roku wspiera firmy w przygotowaniu i wdrażaniu zmian w kierunku Organizacji XXI w. Autor szkoleń z zakresu przywództwa i sprzedaży opartych na teorii integralnej K. Wilbera.  

Beata Tomaszewska

Nieustanie poszukuje ciekawych sposobów  łączenia nauczania języka angielskiego  i kształtowania u młodzieży umiejętności życiowych i  pomysły te wciela w praktykę szkolną. Absolwentka Filologii Angielskiej, Studiów podyplomowych z Organizacji i zarządzania oświatą oraz Doradztwa zawodowego i coachingu kariery na WSB w Toruniu. Nauczyciel i wykładowca metodyki nauczania języka angielskiego.  Inicjatorka  szkolnych projektów współpracy zagranicznej i koordynatorka doradztwa edukacyjno-zawodowego w liceum.  Autorka programów nauczania i materiałów dydaktycznych. Doradca metodyczny,  prowadząca warsztaty dla nauczycieli oraz  szkolenia  dla rad pedagogicznych. Współpracownik  Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku,  jako egzaminator egzaminu gimnazjalnego, ósmoklasisty i maturalnego z języka  angielskiego oraz prowadząca szkolenia kandydatów na egzaminatorów. Ekspert MEN ds. awansu zawodowego. Ekspert programu Erasmus+ .   Metodyk Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.  Jej zawodową dewizą jest nie zabijanie pasji w uczniach i przygotowanie ich do życia "po szkole". 

Joanna Matuszewicz - Pawłowska 

Trener Biznesu / coach/ Rysowniczka biznesowa w Personel System


Od 10  lat współpracuje z średnia kardą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na rynku polskim. Ze względu na swoje doświadczenie zawodowe specjalizuje się w tematach związanych z zarządzaniem zespołem oraz ze sprzedażą i profesjonalną obsługa Klienta

Od kilku lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu i w Bydgoszczy.

Trenerka myślenia wizualnego, Rysowniczka konferencyjna. Prowadzi warsztaty dla kadry menedżerskiej ucząc jak rysunkiem można zwiększyć efektywność swoich wystąpień.
Zespoły handlowe uczy jak wykorzystać rysunek w sprzedaży i w prezentacji handlowej.
Przygotowuje również pracowników firm, z którymi współpracuje do konkursów autoprezentacyjnych ucząc, jak można urozmaicić takie wystąpienie wprowadzając rysunek.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy z Biznesem uczy i pokazuje jak wykorzystać rysunek i myślenie wizualne właśnie w tym obszarze i jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową dzięki rysunkom.

Oprócz warsztatów z „Rysunek w biznesie” rysuje konferencje, wystąpienia, warsztaty. Zajmuje się facylitacją graficzną. Tworzy również rysunki do webinarów, live’ów i kursów on-line. Autorka kursu on-line „Rysunek w Biznesie”.

Na co dzień związana z Personel System.

Tomasz Kocur
Tomasz Kocur

Absolwent studiów na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu.

 

INFORMACJE DODATKOWE

  • Edukator, nauczyciel dyplomowany – doradca metodyczny z zakresu fizyki, matematyki, informatyki i robotyki
  • Egzaminator Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL
  • Emisariusz Bezpiecznego Internetu w Fundacji Nowoczesna Polska
  • Autor licznych publikacji i scenariuszy lekcji o tematyce wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu
  • Belfer Roku Pomorza i Kujaw 2012 i 2013 w plebiscycie Gazety Pomorskiej
  • Prezes zarządu i autor projektów edukacyjnych Fundacji Edukacji Społecznej „Kuźnia”