Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.
 

online system realizacji zajęć

Współczesny rynek to z jednej strony globalizacja i łatwość dotarcia do odbiorców na całym świecie, z drugiej trudna sytuacja gospodarcza i polityczna połączona z wysoką konkurencyjnością i wyszukanymi potrzebami klientów. Pewna jest już tylko zmienność. „Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami" to kierunek, na którym nauczysz się, jak prowadzić prace projektowe tak, aby dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i skutecznie dostarczać wartość swoim klientom. Przećwiczysz, jak wykorzystywać taki zestaw technik i narzędzi jak Scrum, Lean czy Kanban, aby stworzyć przejrzyste zasady funkcjonowania zespołu, który jest w stanie zwinnie reagować na zmieniające się otoczenie gospodarcze, samoorganizować się, wewnętrznie motywować i nie ustawać w ciągłym ulepszaniu. 

 

Kierunek został uruchomiony. Zapisz się na ostatnie wolne miejsca.

SP_agile

Celem studiów jest zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności do codziennej pracy z użyciem metodyk Agile, takich jak Scrum, Lean, Kanban. Studenci doświadczą, jak tworzyć zmotywowane samoorganizujące się zespoły, które w zwinny sposób dostarczają wartość dla klienta. Podczas ćwiczeń wypracujemy metody skutecznego wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i w organizacjach. Duża uwaga będzie poświęcona budowaniu transparentnego środowiska pracy, w którym ciągłe ulepszanie jest codziennością. 

Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami (studia online)

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

kontakt

Co zyskujesz?

 • Zrozumiesz, co to znaczy być Agile oraz jak i po co używać takiego sposobu pracy. 
 • W praktycznych ćwiczeniach poznasz techniki wytwarzania produktów, które zakładają dostosowanie wykonywanych prac do oczekiwań klienta. 
 • Poznasz praktyczne narzędzia do pracy z zespołem samoorganizującym się, w którym głównym czynnikiem pracy jest motywacja wewnętrzna i chęć wytwarzania produktu o najwyższej wartości dla klienta. 
 • Weźmiesz udział w warsztatach, podczas których poznasz metody codziennej pracy, które możesz użyć w swojej organizacji niezależnie od jej kultury i poziomu dojrzałości. 
 • Poznasz, czym w praktyce jest przywództwo i jaką ma przewagę nad tradycyjnym rozumieniem zarządzania jako mówienie ludziom, co dokładnie mają robić. 
 • Badanie MindSonar® – kwestionariusz wartości i wzorców myślenia. 

Dla kogo?

Studia są skierowane do osób, które:  

 • w codziennej pracy spotykają się z częstą zmianą i chcą być gotowi na szybką reakcję, 
 • współpracują z klientem w celu wytworzenia produktu, który będzie miał dla niego jak największa wartość biznesową. 

Jeżeli jesteś kierownikiem projektu, liderem zespołu, menedżerem, przedsiębiorcą i chcesz poznać narzędzia i metody pracy z zespołem i klientem lub jego przedstawicielem, żeby wytworzyć produkt, który będzie w pełni spełniał potrzeby klienta – te studia są dla Ciebie. 

michał dziamski

Konkurencyjność i tempo zmian powodują, że trzeba błyskawicznie reagować na sytuację na rynku, wytwarzając wartościowy dla klienta produkt. Popularnym sposobem na prowadzenie projektów jest użycie metodyk Agile. Celem studiów jest zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności do codziennej pracy z użyciem metodyk Agile, takich jak Scrum, Lean, Kanban. Uczestnicy studiów dowiedzą się także, jak tworzyć zmotywowane, samoorganizujące się zespoły, które w zwinny sposób dostarczają wartość dla klienta.

Michał Dziamski

opiekun merytoryczny kierunku, wykładowca WSB

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 26 marca
czesne już od
311 zł
294 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 marca, zyskujesz 700 zł, dzięki: 

 • 300 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 294 zł

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej - 1200 zł: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami (studia online).

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Mariusz Grudzień
Michał Dziamski
Znaniecki_Wojciech
Wojciech Ożga

Trener, informatyk, konsultant, analityk biznesowy, autor gier symulacyjnych oraz wykładowca. Posiada ponad 30-letnie - poparte szeregiem szkoleń - doświadczenie zawodowe (w różnych branżach i na różnych stanowiskach, m.in. w takich firmach, jak: PKO BP,  PKN ORLEN, Agora, UMK...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Michał Dziamski

Trener, Zwinny Manager, lider, praktyk Agile, absolwent studiów podyplomowych na kierunkach: zarządzanie projektami, Akademia Trenera Biznesu, Akademia Przywództwa. Wykładowca WSB, od ponad 17 lat związany z branżą IT, tworzeniem oprogramowania i budowaniem efektywnych procesów....

Krzysztof Derech

Etatowy Menadżer Projektów (PMP®, PMI-ACP®, PRINCE2) współpracujący z polskimi i międzynarodowymi klientami, posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu projektami w ich pełnym zakresie: począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, a skończywszy na przekazaniu finalnego...

Wojciech Znaniecki

Menadżer projektu (PMP®, PMI-ACP®, PSPO-I, PSM-I PRINCE2® Practitioner) z wieloletnim stażem poprzedzonym kilkunastoletnią praktyką w zawodzie programisty. Wieloletni wolontariusz Project Management Institute Poland Chapter – organizacji szerzącej dobre standardy zarządzania...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789, +48 538 688 806 +48 539 521 622 +48 664 426 909

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF