Jacek Żakowiecki

Menadżer kierunku turystyka i rekreacja. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku Rekreacja Ruchowa, specjalność: żeglarstwo, doktor nauk o kulturze fizycznej.  Od 1999 roku pracownik Studium Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Bankowej, trener sekcji piłki nożnej, od 2003 r. Kierownik Studium WF, wiceprezes Klubu Uczelnianego AZS WSB. Adiunkt na kierunku turystyka i rekreacja. Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca, pedagog. Pasjonat turystyki aktywnej: instruktor narciarstwa zjazdowego,  jachtowy sternik morski, ratownik WOPR, windsurfer, trener II klasy piłki nożnej. Organizator obozów turystyki aktywnej. Członek Prezydium Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS woj. Kujawsko-Pomorskiego, były członek Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu. Autor publikacji naukowych z zakresu turystyki aktywnej, rekreacji ruchowej.

Prof. nadzw. dr hab. nauk o kulturze fizycznej Mariusz Zasada

Od 1983 roku jest nauczycielem akademickim, pełniący jednocześnie szereg uczelnianych funkcji administracyjnych i organizacyjnych. Prowadzi zajęcia m.in. z teorii treningu sportowego i zdrowotnego oraz szeregu zajęć praktycznych. Jest promotorem i recenzentem ok. 300 prac licencjackich i magisterskich oraz prac doktorskich, a także recenzentem naukowym wydawnictw monograficznych. W latach 1970-80 był członkiem kadry narodowej w gimnastyce sportowej, zdobywając wielokrotnie tytuł mistrza polski, początkowo jako junior, a następnie senior – uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu (1976). Z tym związane są zainteresowanie naukowo-badawcze, w wyniku których jest autorem lub współautorem 6 monografii i blisko 100 artykułów naukowych. Posiada uprawnienia trenerskie z gimnastyki sportowej, instruktorskie z narciarstwa zjazdowego PZN i wiele innych. Wyznaje zasadę: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. W pracy kieruje się kompetencją zawodową i uczciwością. Dodatkowo interesuje się muzyką i filmem.

dr Artur Kasprowicz

Ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania jakością oraz komunikacji interpersonalnej i negocjacji biznesowych w organizacjach. Posiada bogate doświadczenie zdobyte we współpracy m.in. z Centrum Rozwoju Energetyki sp. z o.o., Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Regionalnego Systemu Wspierania Innowacyjności WMARR , PESA SA, CRE Edukacja sp. z o.o., DGA Sp. z o.o., Berndson sp. z o.o., , F5 Konsulting sp. z o.o., Alfa Star SA, Fly.pl sp. z o.o.. Ekspert międzynarodowych projektów CUSTODES dla Europy Środkowej i Wschodniej. Ekspert Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w projektach międzynarodowych typu B+R. Właściciel firmy konsultingowo-doradczej Servitour, współwłaściciel Centrum Rozwoju Dziecka s.c. oraz Wiceprezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Wykładowca akademicki z zakresu zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej. Autor ekspertyz i raportów z zakresu komercjalizacji przedsięwzięć biznesowych, zarządzania jakością komunikacji w organizacjach. Prelegent  wielu konferencji zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Tytuł doktora nauk ekonomicznych o specjalności zarządzanie uzyskał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  

dr Zdzisław Preisner

Geograf, podróżnik, fotograf, wydawca, wykładowca. Odwiedził ponad 120 krajów na wszystkich kontynentach, skąd przywiózł ponad 100 tys. slajdów i obrazów cyfrowych. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu geomorfologii, glacjologii, geografii regionalnej świata, geoturystyce. W czasie podróży, obok fascynacji przyrodą, zainteresowany miejscowymi kulturami, historią, architekturą, sztuką, etnografią. Autor publikacji popularno-naukowych, albumów, artykułów podróżniczych i uczestnik audycji telewizyjnych i radiowych dotyczących podróżowania. Członek rzeczywisty Polskiego Oddziału „The Explorers Club” w Nowym Jorku oraz Royal Geographical Society w Londynie.

dr Małgorzata Janowska

Właścicielka gabinetu medikom w Toruniu, świadczącego usługi medyczne i kosmetyczne. Fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w przedsiębiorstwach lecznictwa uzdrowiskowego, odnowy biologicznej i medycyny estetycznej. Lubi aktywnie spędzać wolny czas. Interesuje się działaniami wpływającymi na poprawę samopoczucia, a przede wszystkim zdrowia ludzkości. Do pracy ze studentami nastawiona przyjaźnie. Poza przekazywaniem wiedzy i własnych doświadczeń, z przyjemnością uczy się od innych.

mgr Paweł Bukowski

Całą karierę związany z marketingiem, PR i social media. W sektorze turystycznym doświadczenie zdobywał na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Aktualnie doradza obiektom turystycznym, buduje strategie promocji. Prywatnie pasjonat miasta i czynny przewodnik po Toruniu. Miłośnik aktywnego trybu życia, instruktor sportu i rekreacji.  

mgr Alexandra Kunowska

Alexandra Kunowska objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w ModraSova. Celem, jaki przed sobą stawia, jest utrzymanie wiodącej pozycji ModrejSovy jako agencji warsztatowej, a także ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozwój nowego obszaru współpracy z branżą MICE. Zależy jej na ciągłym rozwoju zarówno firmy jak i swoim. Do ModrejSovy przeszła z Copernicus Toruń Hotel, gdzie przez 7 lat pełniła funkcję Revenue & E-commerce Manager.
 W roku 2016 została laureatką nagrody Hotelarz Roku, w kategorii Revenue Manager hotelu niezależnego w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn HOTELARZ wraz z firmą Horwath HTL.
Ola Kunowska posiada 13-letnie doświadczenie w branży MICE i 10-letnie doświadczenie w S&M, związane przede wszystkim z zarządzaniem w hotelarstwie. W czasie swojej kariery pracowała zarówno w sieci hoteli IHG jak i w niezależnych obiektach. Obecnie także wykłada przedmioty specjalnościowe w Wyższej Szkole Bankowej.
Jest absolwentką AWFiS w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego do nauczania przedmiotów zawodowych, a także ukończyła studia MBA.
W pracy ceni zaangażowanie oraz ambicje, gdyż to pozwala odnieść wspólny sukces. Rokrocznie zdobywa najwyższe noty od studentów za jakość prowadzonych zajęć.
Mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Wolny czas spędza aktywnie.