Co zyskujesz, studiując psychologię w biznesie na WSB?

 •  Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z psychologii i zarządzania, co sprawi, że będziesz przygotowany do pracy w obszarze biznesu.
 •  Program kształcenia psychologii w biznesie konsultujemy z przedsiębiorcami, żeby odpowiadać potrzebom pracodawców i rynku.
 •  Zrealizujesz w firmach wizyty studyjne, staże, praktyki, weźmiesz udział w spotkaniach z przedsiębiorcami, w grach symulacyjnych, w grze menedżerskiej.
 •  W ramach naszego kierunku funkcjonuj aż 3 koła naukowe: Psychologii Mediacji i Negocjacji, Coachingu oraz Psychologii Praktycznej. Biorąc w nich udział, możesz zdobyć dodatkowe certyfikaty: mediatora, International Coach Federation czy metodologii „Points of You”.
 •  Na studiach niestacjonarnych spotkasz osoby w różnym wieku i o różnych doświadczeniach zawodowych. Stanowi to ogromny atut kierunku, pozwala na wzajemne uczenie się i odzwierciedla  realia funkcjonowania w firmie.
 •  Będziesz mieć okazję uczyć się w przyjaznej studentowi kulturze organizacyjnej. Dokładnie analizujemy wyniki badań ankietowych studentów i monitorujemy jakość kształcenia.
Krawat
będziesz mieć wykłady z doświadczonymi praktykami
Tryby
silny nacisk na wymiar praktyczny zajęć (gry symulacyjne, case studies i inne)
Uścisk dłoni
kształtuje ważne dla pracodawców kompetencje zawodowe

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś.

do 11 marca
czesne już od
240 zł
miesięcznie

Zapisując się do 11 marca, zyskujesz:

 • 300 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej:

 • 800 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

UWAGA: Promocja w czesnym nie dotyczy studiów dofinansowanych i dualnych.

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Odnajdywać się w wybranej rzeczywistości biznesowej, bazując na wiedzy zarówno z zarządzania, jak i psychologii.
Projektować działania marketingowe, stosować techniki sprzedaży i wywierania wpływu, przeprowadzić diagnozę organizacji i jej otoczenia i zaproponować zmiany.
Diagnozować potrzeby zatrudnienia, przygotować i przeprowadzić proces rekrutacyjny, posługiwać się narzędziami motywowania, kontrolować i oceniać pracowników, zarządzać i działać zgodnie z uwarunkowaniami efektywności zespołu.
Radzić sobie na rynku pracy, również w zakresie założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Coaching i mentoring
Niestacjonarne Od marca
od 270 zł 295 zł
International business
Niestacjonarne Stacjonarne Angielski
od 295 zł
Negocjacje i mediacje w biznesie
Niestacjonarne Stacjonarne
od 295 zł
Psychologia menedżera
Niestacjonarne Od marca
od 270 zł 295 zł
Psychologia zachowań konsumenckich
Niestacjonarne Stacjonarne
od 295 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać. 

Wykładowcy

dr hab. Monika Chodorek, prof. WSB

Profesor nadzwyczajny WSB, doktor hab. nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Łączy zainteresowania zarządzaniem organizacjami z psychologią na gruncie zachowań pracowniczych i umiejętności ich kształtowania. Członkini zespołów badawczych realizujących projekty...

dr Alina Matlakiewicz

Menedżer Psychologii w biznesie w WSB w Toruniu i WSB w Bydgoszczy (alina.matlakiewicz@wsb.torun.pl). Psycholog ekonomiczny, ekspert brytyjskiej edukacji dorosłych oraz trener biznesu. Udziałowiec spółki zajmującej się importem i eksportem. Doświadczenie zdobywała studiując i...

dr Dorota Ackermann-Szulgit

Neuropsycholog, psycholog społeczny, adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych WSB w Toruniu, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautorka publikacji z zakresu neuropsychologii, neurobiologii, psychochirurgii. Obszar Jej zainteresowań naukowych i badawczych to: neuropsychologia,...

dr Wojciech Ożarowski

Psycholog, adiunkt i wykładowca WSB. Wykładał także na Uniwersytecie Londyńskim. Stypendysta Uniwersytetu w Padwie. Posiada specjalizacje z psychologii:  klinicznej, osobowości i penitencjarnej. Od 1991 r. prowadzi Psychologiczny Ośrodek Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości w...

mgr Agnieszka Abramczyk

Absolwentka zarządzania (specjalność Psychologia w zarządzaniu i Negocjacje w usługach finansowych). Ukończyła również studia podyplomowe z Negocjacji i mediacji oraz Prawa handlowego. Przedsiębiorca - właścicielka firmy „Porozumienie AB”, w ramach której prowadzi szkolenia z...

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Studiuj drugi kierunek:

Chcesz zdobyć drugi zawód lub dodatkowe kompetencje potwierdzone dyplomem licencjata, inżyniera lub magistra uczelni cenionej przez pracodawców? Jeśli jesteś studentem na dowolnym kierunku i roku, w dowolnej uczelni - to oferta dla Ciebie. Obecni studenci studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej mogą studiować ten kierunek studiów za 195 zł miesięcznie, a studenci pozostałych uczelni za 245 zł miesięcznie.
 

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: 566609213/212/211

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 10:00-16:00
Pobierz stronę do PDF