Staże, praktyki, praca

Dzięki bliskiej współpracy z pracodawcami z regionu, studenci i absolwenci WSB w Toruniu mają dostęp do wielu ciekawych ofert praktyk, staży i pracy stałej oraz czasowej.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy w poszukiwaniu pracy czy rozwijaniu swojej kariery, skontakuj się z nami

biuro_karier@wsb.torun.pl

Praktyki

Praktyki zawodowe są obowiązkowe dla wszystkich studentów. Uczestnicząc w praktykach:

  • zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłej pracy
  • zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe
  • zaprezentujesz się potencjalnemu pracodawcy
  • zdobędziesz referencje.


Chcesz poznać oferty dostępnych praktyk zawodowych?
Zgłoś się do Biura Karier lub sprawdź w Extranecie w zakładce Praktyki studenckie -> Katalog Praktyk lub w zakładce Biuro Karier -> Pośrednictwo Pracy -> Wszystkie Oferty praktyk/pracy/staży

Staże

Staże są formą zatrudnienia oferowaną przez pracodawców i warto w oparciu o nie budować swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Program stażu oraz wymagania, jakie ma spełnić kandydat, przygotowuje firma. Wiele staży jest płatnych, więc w trakcie ich trwania będziesz otrzymywać wynagrodzenie.

 

Oferty staży dostępne są w Extranecie, ścieżka dostępu: Biuro Karier -> Pośrednictwo pracy.

Oferty pracy

Wiele firm za pośrednictwem Biura Karier zamieszcza interesujące oferty pracy i poszukuje pracowników. Wszystkie ogłoszenia są publikowane w Extranecie w zakładce: Biuro Karier -> Pośrednictwo pracy -> Wszystkie oferty pracy,staży.

 

Jako student WSB w Toruniu możesz poszukiwać pracy również w trakcie Targów Pracy. Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu, będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, zapoznania się z procedurami rekrutacyjnymi, oczekiwaniami firm oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych. Szczegóły na www.offerty.byd.pl