Doradztwo i szkolenia

Poszukujesz pracy lub zastanawiasz się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej? Jako student WSB możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy doradcy zawodowego.

Doradca kariery pomoże Ci m.in. w:

 • sprawdzi poprawność dokumentów aplikacyjnych (Curriculum Vitae, listu motywacyjnego) lub pomoże Ci je zredagować
 • przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej i procesu rekrutacji do interesującej Cię firmy
 • określi priorytety: rodzaje, miejsca, charakter pracy oraz sposobów jej poszukiwania tak, by Twoja skuteczność na rynku pracy wyraźnie się podniosła
 • zdiagnozuje predyspozycje zawodowe z wykorzystaniem testów
 • ustali Twój indywidualny plan rozwoju zawodowego.

 

Skontaktuj się i umów na spotkanie z doradcą kariery:

Joanna Polakowska

joanna.polakowska@wsb.torun.pl

tel. 538 819 374

dyżur telefoniczny:

wtorek: 9-12

środa: 11-15

czwartek: 9-12

 

Jak znaleźć pracę?

To proste. Postępuj według poniższych wskazówek:

 1. Zgłoś swoją kandydaturę do Biura Karier. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami pracy sprawdzaj je na bieżąco w Extranecie. 
 2. Zrób następny krok - wiele firm składa interesujące oferty pracy bezpośrednio do Biura Karier WSB. Na prośbę pracodawców Biuro przygotowuje listę osób spełniających ich oczekiwania lub samodzielnie przeprowadzi rekrutację. Jeśli jesteś w gronie osób spełniających kryteria danej firmy, pracownik Biura skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 3. Targi pracy - jako student WSB w Toruniu możesz poszukiwać pracy również w trakcie Targów Pracy organizowanych przez uczelnię. W trakcie ich trwania będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, zapoznania się z procedurami rekrutacyjnymi, oczekiwaniami firm oraz możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Coaching i mentoring

Coaching i mentoring to dwie skuteczne metody wspierania rozwoju pracowników. Studenci Wyższej Szkoły Bankowej za pośrednictwem Biura Karier mogą wziąć udział w bezpłatnych sesjach coachingowych i mentoringowych, które pomagają im:

 • wyrobić nowe nawyki
 • zmienić ograniczające przekonania, które przekładają się na blokady w uczeniu
 • być zmotywowanym
 • świadomie planować przyszłość
 • formułować cele życiowe i realizować zamierzenia.

Szkolenia

Oferowane przez Biuro Karier szkolenia jeszcze lepiej przygotują Cię do wejścia na rynek pracy. Ich tematyka skupiona jest między innymi na: na wyznaczaniu celów, efektywnej komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, zarządzaniu czasem.