W Wyższych Szkołach Bankowych pracują pozytywni i otwarci ludzie. Każdy student może liczyć na ich wsparcie, poradę i uśmiech. Biura Karier, Dziekanaty, Biura Rekrutacji i wszystkie inne działy czekają na Was. Nie wahajcie się prosić ich pracowników o pomoc.

Pracownicy Portierni

Pracownicy Portierni znają szkołę od podszewki. Pomogą zlokalizować salę, wypożyczyć sprzęt multimedialny, wskażą, gdzie znajduje się aula albo gdzie można napić się dobrej kawy. Podobno z pamięci recytują plany zajęć. 

Pracownicy Dziekanatu

Panie z Dziekanatu mają swoje motto, które brzmi: „Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony”. To nasze specjalistki od spraw trudnych. Dlatego studenci pojawiają się właśnie u nich, gdy mają do rozwiązania najbardziej skomplikowane sprawy związane z tokiem studiów. 

Pracownicy Działu Informatycznego

Pracownicy Działu Informatycznego dbają o to, by studenci zawsze mieli tyle internetu, ile potrzeba, a sprzęt w salach komputerowych był zawsze gotowy do akcji. 

Pracownicy Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Pracownicy Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Wyższej Szkole Bankowe badają, jakie potrzeby szkoleniowe mają firmy, i odpowiadają na te potrzeby za pośrednictwem innowacyjnych programów studiów, nowatorskich form prowadzenia zajęć i metod nauczania.