Studiuj i pracuj

Nasz oferta studiów skierowana jest przede wszystkim do osób, którzy łączą studia oraz pracę. Kierunek przez nas obrany został doceniony nie tylko w rankingach i opinii pracodaców, ale również przez pracujących studentów. Każdego roku uzyskują u nas praktyczną wiedzę oraz doświadczenie. WSB to uczelnia najchętniej przez nich wybierana.

studiuj_pracuj.png

studia_i_praca.jpgStudiuj i pracuj
Wiemy, że w obecnych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia został zorganizowany tak, aby każdy student mógł posiadać czas i na naukę, i na pracę.  Staramy się, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych zajęcia masz tylko w soboty i niedziele lub przez 4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dzięki temu z łatwością połączysz studia i pracę. Sprawdź ofertę WSB

zainwestuj.jpgZainwestuj w dobre studia
Nasze studia są płatne, ale to inwestycja, która się zwraca. Zwrot z zainwestowanych pieniędzy dostajesz od razu: przeznaczamy środki na najlepszą kadrę dydaktyczną, infrastrukturę i sprzęt multimedialny, zbiory biblioteczne, wyjazdy zagraniczne, stały dostęp do internetu itd. Wszystko po to, aby zwiększyć Twój komfort  studiowania. Istnieje też możliwość skorzystania z szerokiej palety stypendiów.

zdobywaj_przydatne_umiejetnosci.jpgZdobywaj przydatne umiejętności
Ofertę i programy dydaktyczne dopasowaliśmy do oczekiwań pracodawców, aby wszystko, czego się nauczysz, było przydatne w Twojej przyszłej pracy zawodowej. Zajęcia są utrzymane w praktycznej formie, co sprzyja zapamiętywaniu informacji i uczy kreatywnego podejścia do działania.

Dzięki nim nauczysz się m.in.:

technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem
skutecznego zarządzania czasem
przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.

 

czas_0.png