W marcu o RODO w HR

29 marca 2018 r. zapraszamy na kolejną edycję HR Cafe, czyli miejsce spotkań osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Tym razem  zajmiemy się najbardziej gorącym tematem – zmian w obszarze ochrony danych osobowych i wyzwań jakie czekają przed wieloma działami HR.

flex_hr.jpg

HR Cafe to miejsce spotkań praktyków, podczas których dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i aktualnymi trendami. To uczestnicy czwartkowych spotkań kreują kolejne tematy warsztatów – a wiodącym zagadnieniom zawsze towarzyszy dyskusja oraz sesje networkingowe przy kawie. Nic więc dziwnego, że najbliższy HR Cafe poświęcimy RODO w HR. O kluczowych zmianach i wyzwaniach mówić będzie Kinga Hoffmann, 
ABI i praktyk w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Kiedy?
29 marca 2018 roku godz. 14:00

Gdzie?
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, ul. Dekerta 26,  sala 183 budynek B; I p.

W programie:

  • Nowe obowiązki informacyjne.
  • Rekrutacja zgodna z prawem.
  • Warunki zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji
    i w zatrudnieniu.
  • Rekrutacja przez firmę zewnętrzną – powierzenie przetwarzania danych osobowych.
  • Zabezpieczenie danych.
  • Rozszerzone prawa kandydatów i pracowników.
  • Kary finansowe.

W programie spotkania przewidziana jest przerwa ok. 14:30
Planowane zakończenie spotkania ok. godz. 16:00

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Prowadzący:

KINGA HOFFMANNkinga_hoffmann.jpg

Praktyk w zakresie ochrony danych osobowych, Administrator Bezpieczeństwa Informacji. Od wielu lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu – wykładowca i opiekun merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu ochrony danych osobowych. Certyfikowany auditor wewnętrzny według normy ISO 27001. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów zgodności z prawem praktyki przetwarzania danych osobowych, opracowywaniu i wdrażaniu dokumentacji przetwarzania danych osobowych zarówno w podmiotach z sektora prywatnego jak i administracji publicznej.

 


 

 

 

 

 

20-03-2018
Podziel się: