Wypełnij poniższy formularz, a nasze Biuro Informacji i Rekrutacji skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia Cię przez proces przeniesienia się do WSB.
Interesuje Cię przeniesienie w zakresie:
Liczba semestrów nauki ukończonych w ramach powyższego kierunku:
Czy dostarczyłeś już do Biura Informacji i Rekrutacji podanie o przyjęcie na wyższy semestr oraz wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach?
Jeśli chcesz, by BIiR skontaktowało się z Tobą w celu poprowadzenia Cię przez procedurę przenosin do WSB lub udzieliło Ci precyzyjnych informacji w tej kwestii, zaznacz wszystkie poniższe zgody.
W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsb.torun.pl / iod@wsb.bydgoszcz.pl.
Jestem świadoma/świadom, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych: