Jeśli jesteś studentem studiów wyższych w WSB w Toruniu lub Bydgoszczy, to możesz przejść do historii, a przy okazji wygrać tysiąc złotych. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie na projekt piktogramu jubileuszu 25-lecia Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.


Uroczyste obchody ćwierćwiecza Uczelni rozpoczną się w drugiej połowie roku 2022. Jednak już teraz rozpoczynają się przygotowania do godnego uhonorowania tego doniosłego wydarzenia. Jednym z ważnych elementów rocznicowych ma być piktogram, czyli znak graficzny z logotypem, jaki będzie towarzyszył wszystkim wydarzeniom, związanym z jubileuszem. Znając twórcze możliwości studentów WSB w Toruniu ogłaszamy dla Was konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego projektu. 
W szranki mogą stanąć studenci  I lub II stopnia z WSB w Toruniu i Bydgoszczy. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 projekty piktogramu, które powinny ściśle nawiązywać do materiałów graficznych, wykorzystywanych obecnie przez uczelnię na stronie www oraz materiałach drukowanych. 
Ponadto zgłoszone kreacje powinna charakteryzować:  
•    zgodność z aktualnymi trendami projektowania, 
•    wartość użytkowa: niezależnie od nośnika oraz środka powielania i przekazu, 
•    czytelność w skalach,
•    możliwość funkcjonowania w wersji czarno-białej, w przestrzeni trójwymiarowej i  odwzorowania metodą haftu komputerowego.
Organizatorzy liczą, że konkurs pozwoli wyłonić dzieło, stanowiące unikalną i charakterystyczną formę graficzną, artystyczny napis, symbol lub inną formę graficzną. Dlatego każdy uczestnik rywalizacji jest zobowiązany do samodzielnego opracowania projektu przy jednoczesnym uwzględnieniu warunków oraz zasad określonych w regulaminie. Termin dokonania ostatecznego zgłoszenia upływa 25 lipca br., a werdykt zostanie ogłoszony  do 5 sierpnia.
Na zwycięzcę oprócz splendoru czeka nagroda w kwocie tysiąca złotych. Otrzyma ją osoba, której projekt zostanie najwyżej oceniony przez jurorów i uzyska największą liczbę punktów.
Jury konkursu dokona wyboru najlepszego projektu w oparciu o kryterium pomysłowości i oryginalności przy jednoczesnym spełnieniu wymagań, wskazanych przez organizatora.

 

REGULAMIN

 

BRIEF

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Zgłoszenia należy złożyć w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu lub wysłać mailowo na wskazany adres ilona.walkowska@wsb.bydgoszcz.pl
Czytaj więcej