O onboardingu na czerwcowym HR Cafe... we Włocławku

28 czerwca br. zapraszamy na comiesięczne spotkanie z cyklu HR Cafe, organizowane we współpracy z FlexHR. Tym razem odbędzie się ono po raz pierwszy we Włocławku. Najbliższe spotkanie poświęcimy tematowi onboardingu. O tym, jak efektywne wdrożyć nowego pracownika opowiedzą specjalistki z firmy Leroy Merlin.

Czerwcowe spotkanie dla HRowców po raz pierwszy – choć nie ostatni odbędzie się we Włocławku. Do grona partnerów wydarzenia dołączają działające przy Urzędzie Miasta Włocławek Centrum Obsługi Inwestora oraz Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

Kiedy?
  • 28 czerwca 2018 r. godz. 14:00

Gdzie?

  • Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148, Włocławek

Temat:

  • Onboarding. Jak efektywne wdrożyć nowego pracownika? – czyli o tajnikach doskonalenia procesów integracji oraz wymiany doświadczeń podczas wdrażania nowych pracowników

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

Prowadzące:

ewa_kubska_oleksy.jpg

Ewa Kubska-Oleksy - od 10 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Pierwsze kroki w HR stawiała w firmie produkcyjnej z japońskim kapitałem, od prawie 3 lat współpracuje z Leroy Merlin Sp. z o.o. najpierw jako Kierownik ds. Zasobów Ludzkich w Sklepie w Toruniu, obecnie - Senior Menedżer. Jest odpowiedzialna za wdrażanie strategii HR w obszarach: rekrutacji, stażu i integracji, oceny i rozwoju kadr regionu zapewniając realizację celów biznesowych Leroy Merlin Polska. Prywatnie pasjonatka strzelectwa sportowego, jazdy konnej oraz - jako społeczny opiekun zabytków – gorąca zwolenniczka przywracania świetności zapomnianym dworom i pałacom.

 

Anna Wróblewskaanna_wroblewska.jpg- Kierownik ds. Zasobów Ludzkich w Leroy Merlin Polska Sp. o.o. w Białymstoku. Od 5 lat zajmuje się zawodowo obszarami „twardego” i „miękkiego” HR. Praktyk w procesach rekrutacji, motywowania, budowania relacji w zespole. Absolwentka Politechniki Białostockiej gdzie studiowała Zarządzenie i Marketing. Niezwykle ciekawa świata osoba, wielbicielka pracy i życia w kulturze feedbacku. Jej motto brzmi „kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć”.

 

18-06-2018