Konsultacje psychologiczne online to obszar profesjonalnej pomocy psychologicznej dla osób, które doświadczają trudności związanych ze stresem, zmianami nastroju i samopoczucia, lękami, kryzysem itp. 


Oferta skierowana jest do studentów WSB w Toruniu i Bydgoszczy. Pierwszeństwo w kwalifikowaniu do porad mają osoby z niepełnosprawnościami, potrzebujących wsparcia psychologicznego, w zakresie:

  • radzenia sobie ze stresem i z dostosowaniem się do dziejących się wokół zmian;
  • radzenia sobie z poczuciem lęku, niepokoju i zagrożenia w sytuacji niepewności;
  • radzenia sobie ze złym samopoczuciem i/lub z objawami stanu depresyjnego;
  • radzenia sobie z kryzysami życiowymi wynikającymi z lockdownem;
  • radzenia sobie ze stanem obniżenia motywacji i zadbania o siebie i swój rozwój zawodowy.

Nie radzisz sobie ze stresem?  Źle się czujesz?  Miewasz złe samopoczucie, lęku lub niepokoju?

Skontaktuj się!


Oferujemy Ci indywidualne konsultacje psychologiczne w formie telefonicznej lub wideo z użyciem komunikatorów WhatsApp lub Skype. Są one jedno lub wielorazowe, ale też cyklicznie według potrzeb. Każda konsultacja trwa 45 min, jednak może być przedłużona w razie potrzeby do 90 min.
Konsultacje psychologiczne online odbywają się po wcześniejszych ustaleniach z chętnymi osobami (przede wszystkim ustalamy termin, zakres i formę kontaktu). 


Jeśli chcesz umówić się na konsultację

  • Wybierz dogodny termin dla Ciebie w godzinach 10.00 – 19.00 od poniedziałku do soboty i napisz maila o treści „Chętnie skorzystam z projektu Wsparcia Online” podając Imię i nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego na adres mailowy Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych jolanta.pisarska@wsb.torun.pl 
  • Po wysyłaniu maila zostaniesz przekierowany do specjalisty, z którym uzgadniasz dokładny termin, godzinę i formę wsparcie. 

W trakcie rozmowy z psychologiem niezwykle ważne jest zadbanie o swoją prywatność – upewnij się, że o umówionej godzinie będziesz miał/miała komfortowe warunki do rozmowy. Treść rozmowy jest objęta tajemnicą zawodową i nikt nie ma do niej dostępu.

 

Nasza oferta jest ograniczona maksymalnie do 100 godzin konsultacji. Realizacja konsultacji jest przewidziana w terminie od 19 kwietnia 2021 roku do 28 lutego 2022 roku lub do czasu wyczerpania limitu.


Konsultantem jest prof. Bassam Aouil – psycholog i seksuolog twórca psychologii pomocy Online w Polsce. Jest doświadczonym psychologiem i seksuologiem, oraz psychoterapeutą. 
Jest specjalistą w zakresie psychologii klinicznej i seksuologii klinicznej. 
Jest Certyfikowanym terapeutą i superwizorem w wielu dziedzin terapii psychologicznej, w tym w zakresie Doradztwa Psychologicznego Online.

 

Zadanie finansowane w ramach projektu „WSB w Toruniu – uczelnia przyjazna osobom z niepełnosprawnościami” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Czytaj więcej