Kariera 3.0 to przygotowany przez Wyższą Szkołę Bankową cykl otwartych wydarzeń, a także platforma spotkań dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje lub poznać nowe drogi rozwoju zawodowego. Wykładowcy WSB, a na co dzień praktycy swoich dziedzin w ciekawy sposób podzielą się wiedzą. W tym roku Kariera 3.0 odbędzie się w formie online.  Organizatorzy przygotowali ponad 50 BEZPŁATNYCH wydarzeń, które będą realizowane od czerwca do września. Tematyka została przygotowana zgodnie z wymaganiami rynku pracy oraz trendami dającym możliwość zatrudnienia w zupełnie nowych obszarach. Do dyspozycji osób, które zechcą dołączyć do naszej społeczności będą m.in: artykuły, wykłady, podcasty, relacje na żywo. Udział w projekcie może stać się także inspiracją do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych umiejętności zawodowych.

 

Wypełnij formularz zapisów i dołącz do społeczności na FB, gdzie odbywają się spotkania! (po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z linkiem)

 

Poniżej prezentujemy harmonogram wideo, który będzie aktualizowany na bieżąco. Dodatkowo w grupie będą prezentowane artykuły eksperckie naszych wykładowców. 

 

Harmonogram najbliższych wydarzeń:

  • 21.08 godz. 13.00 Video: Grywalizacja - proste i skuteczne narzędzie budowania zaangażowania pracowników, Jarosław Bień 
  • 25.08 godz. 18.00 Video: SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP, Sebastian Sobczyk 
  • 27.08 godz. 18.00 Video: Zdobądź to, czego pragniesz! (zarówno w życiu zawodowym jaki i osobistym) - dzięki PERSWAZJI - sztuce pozytywnego wpływu na ludzi, Adrianna Filiks, Kamila Kisielewska-Ostrowska
  • 28.08 godz. 18.00 Video: Badanie potrzeb, jako kluczowy etap sprzedaży, Wioletta Sobieszek
  • 31.08 godz. 17.00 Video: ZOOM jako taki, a jak nie taki, to jaki i dlaczego? Mirosław Ziętarski 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Kontakt: promocja@wsb.torun.pl

Czytaj więcej