Rekrutacja na studia jeszcze trwa. Cieszymy się, że tak wielu z Was wybrało WSB w Toruniu na uczelnię, w której chce kontynuować naukę i dalej się rozwijać! Niebawem zaczyna się nowy rok akademicki i już teraz chcemy powiedzieć Wam o tym, jak będą wyglądały zajęcia od października.
 

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną w kraju i to, że społeczność studencka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu jest bardzo duża, podjęliśmy decyzje o tym, że rok akademicki rozpoczniemy zajęciami, które będą prowadzone hybrydowo*. W zależności od tego, czy jesteś na studiach wyższych, podyplomowych liczba zajęć zdalnych w stosunku do tych, które prowadzone będą w budynkach uczelni, będzie różna.  

Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i to, by studiowanie w WSB niosło ze sobą pozytywne doświadczenia! 

Okres wakacji był dla nas czasem wytężonej pracy nad tym, by elementy kształcenia zdalnego w trakcie, których łączycie się online z wykładowcami i kolegami w warunkach domowych, były dla Was jeszcze bardziej komfortowe i pozwalały na efektywne pozyskiwanie wiedzy.
 

Wiosenny egzamin z kształcenia zdalnego zdaliśmy pozytywnie, 82% studentów studiów wyższych było bardzo zadowolonych i zadowolonych z działań, jakie podjęliśmy w czasie panującej pandemii koronawirusa. 
 

Na nowy rok akademicki jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani! Udoskonalone standardy nauczania i rozwiązania technologiczne, z których korzystamy, pozwolą Wam efektywnie rozwijać się w kierunkach, które dla siebie wybraliście. 
 

Informacje organizacyjne w pierwszej kolejności zamieszczane są w Extranecie. Zebraliśmy także część pytań w formie FAQ.


Zobacz, jak dokładnie wyglądać będzie kształcenie na:

*W przypadku decyzji władz państwowych, powiatowych lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, zajęcia dydaktyczne będziemy prowadzić w formule zdalnej. Jesteśmy gotowi na każdy z możliwych wariantów kształcenia!

Czytaj więcej