Jak nie wchodzić w ramy?
- Wyjątkowe spotkania ONLINE i OFFLINE z ekspertami
21-30 czerwca 2022 r.

 

Codziennie oceniamy innych oraz samych siebie przez pryzmat przyjętych w społeczeństwie schematów. Zapominamy o tym, że warto wyróżniać się na tle innych osób, a rezygnacja z własnych marzeń nie wpływa pozytywnie na nasz dobrostan psychiczny. Studia otwierają drzwi do ciekawych i wymarzonych miejsc pracy. Pamiętajmy jednak, że nie zamykają tych do realizowania pasji czy zawodowego uprawiania sportu.

 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach. Z naszymi gośćmi porozmawiamy o ramach, w których się nie zamykają, dzisiejszym świecie biznesu, social mediach i sporcie. Innymi słowy - o nas samych. 

 

Zapisz się
 


Program:

Wtorek, 21 czerwca, godz. 17:00 (online) 
Adrian Gorzycki w rozmowie z Szymonem Grudzińskim

Jakie cechy i umiejętności warto budować, by stać się atrakcyjnym dla pracodawców? Kiedy warto wyjść z utartych ścieżek i ram?
Jakie cechy charakteru, umiejętności i zdolności cenią pracodawcy u swoich pracowników? Jakie błędy popełniają kandydaci na rozmowach kwalifikacyjnych? Czy studia i praca idą w parze? Zapraszamy na spotkanie Adriana Gorzyckiego z Szymonem Grudzińskim. Nasi goście udzielą odpowiedzi na powyższe pytania.

 

Czwartek, 23 czerwca, godz. 17:00 (online)
Tomasz Marcysiak w rozmowie z Justyną Kazubińską
O podróżach, social mediach i utartych w nich schematach
Polka, która dzieciństwo spędziła w USA. Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, wielka jego pasjonatka. O utartych schematach, ramami których nieświadomie podążamy, a także o podróżach porozmawiamy z autorką bloga i profilu englishfighters.


Poniedziałek, 27 czerwca, godz. 17:00 (stacjonarnie: w WSB w Bydgoszczy)
Tomasz Grzelak w rozmowie z Agnieszką Sobczak
Social media, czy należy wpisać się w odpowiednie ramy, aby odnieść sukces?
Świat social mediów pochłonął nas bez reszty. Marzymy o popularności, lajkach i milionach obserwujących. Z Agnieszką Sobczak - popularną tiktokerką, autorką profilu aga_in_milan - porozmawiamy o tym, czy warto wchodzić w ramy, a może lepiej pozostać sobą. Nie zabraknie również nawiązań do social mediów, podróży i spełniania marzeń.  

 

Środa, 29 czerwca, godz. 17:00 (online)
Irmina Marcinkiewicz oraz dr Joanna Rajang
Czy i kiedy opłaca się zmienić obraną ścieżkę kariery?
Decydując się na studia w młodym wieku, rzadko kiedy jesteśmy pewni, że to decyzja na całe życie. Ba! Często po pierwszym roku studiów pojawiają się wątpliwości. Zapraszamy na spotkanie z Irminą Marcinkiewicz i dr Joanną Rajang, które odpowiedzą na pytania: Co zrobić, gdy zmienimy zdanie i zapragniemy zmienić kierunek studiów? Czy warto zmieniać raz obraną ścieżkę? Poruszą też wiele nurtujących w tym temacie kwestii. Porozmawiamy o ramach, w które wpadamy prowadzeni przez naszych rodziców oraz siebie samych.


Czwartek, 30 czerwca, godz. 17:00 (stacjonarnie: WSB w Toruniu ONLINE)
Aneta Rygielska, dr Dagna Wleklińska oraz Szymon Grzelak 
Multitasking sportowca
Czy pogodzenie studiów i pracy lub kariery sportowca jest możliwe? Jak radzić sobie z tak wieloma obowiązkami i jednocześnie odnosić sukcesy? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego goście porozmawiają o nierezygnowaniu w życiu z pasji, studiów i pracy. A także o rozwiązaniach, które uczelnia przygotowuje dla swoich studentów. 

Czytaj więcej