Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na już 20. HR CAFE. Gościem będzie Ewa Wilmanowicz. Spotkanie będzie poświęcone skutkom i sposobom zapobiegania prokrastynacji. Zatem nie odkładaj rejestracji na jutro, tylko zapisz się już dziś.

 

Każdy z nas odkłada

Żyjemy w czasach, gdzie moc możliwości dla wielu staje się przekleństwem i sprawia, że istotne dla nas sprawy odkładamy na później. Telefony do ważnych klientów, trudne obowiązki, spełnianie marzeń, budowanie relacji to tylko kilka obszarów prokrastynacji.

 

Co się wydarzy?

Spotkanie zostało podzielone na 2 części. W pierwszej porozmawiamy o wpływie odkładania na później na różne obszary organizacji oraz jak mierzyć to zjawisko i jak je redukować. W drugiej części wysłuchamy wystąpienia inspiracyjno-motywującego, które ma pomóc podnieść kompetencje w zakresie nieodkładania.

 

Kto poprowadzi?
Ewa Wilmanowicz - mówca, trener, doradca zarządów. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Klubu France - Pologne i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Wykładowca akademicki, przedsiębiorca i autorka publikacji naukowych. Ekspert Instytutu Badań Gospodarczych w obszarze reputacji. Prelegent Brian Tracy International Polska. Absolwentka Universite d’Angers i UMK. W obszarze reputacji wypowiada się jako ekspert w biznesowych magazynach branżowych, audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Autorka „Pamiętnika na 100 dni wartych przeżycia bez odkładania życia na później” oraz książki „Osobista reputacja - jak budować markę w dobrym stylu”, która nakładem wydawnictwa OnePress ukaże się w III kwartale 2019 roku.


Formuła HR CAFE jest otwarta dla wszystkich osób związanych z branżą HR. Inicjatywa powstała na kanwie naszej współpracy z FlexHR, agencją zatrudnienia i doradztwa personalnego, która jest partnerem dwóch kierunków studiów podyplomowych na WSB w Toruniu: Doradztwo Zawodowe i Coaching Kariery oraz HR Business Partner z controllingiem personalnym .

 

HR CAFE to doskonała okazja do poznania się, wspólnego wypicia kawy i wymiany wiedzy. Spotykamy się w godzinach 14:00-16:00 tak, aby w ramach dnia pracy móc być obecnym, a tym samym dołączyć do społeczności tworzącej HR CAFE.

 

HR CAFE #20
26.09.2019, 14:00-16:00
Wyższa Szkoła Bankowa, Toruń, ul. Młodzieżowa 31a
Udział w HR CAFE jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja on-line.

 

 

Czytaj więcej