Czy poprzez mechanizm gry można uzyskać zaangażowanie zespołu i jednocześnie efekty biznesowe? Sprawdź, czy grywalizacja wesprze Twój dział HR. I dołącz do ostatniego HR CAFE przed wakacjami. 


Biznes przez zabawę?
Wyobraź sobie, że Twoja firma wyczerpała już wszystkie metody motywacji pracowników. Niestety zamierzone efekty nie zostały w pełni osiągnięte. Jest jednak pewna uniwersalna prawidłowość. Każdy z nas, niezależnie od wieku i stanowiska, lubi się bawić. I tu pomocnym narzędziem może okazać się grywalizacja.


Podczas HR CAFE #19 dowiesz się:

  • czym grywalizacja jest oraz czym nie jest;
  • jak skonstruować model gry, która zarówno wspiera budowanie przyjaznej atmosfery w pracy, ale równolegle daje efekty biznesowe;
  • czy to narzędzie warto zastosować w Twojej firmie.


Kto poprowadzi?
W świat grywalizacji wprowadzi nas Jarosław Bień. Trener, coach, wykładowca akademicki, twórca firmy szkoleniowej działającej z sukcesem od blisko 12 lat. Praktyk biznesu, twórca projektów rozwojowych realizowanych w różnych organizacjach. Współtwórca przedsięwzięć związanych z grywalizacją - realizowanych dla kilku tysięcy pracowników. Pasjonat rozwoju osobistego i najpopularniejszej gry na świecie – piłki nożnej.

 

HR CAFE – spotkajmy się przy kawie

Formuła HR CAFE jest otwarta dla wszystkich osób związanych z branżą HR.  Inicjatywa powstała na kanwie naszej współpracy z FlexHR,  patronem  dwóch kierunków studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu: Doradztwo Zawodowe i Coaching Kariery oraz HR Business Partner z controllingiem personalnym.

HR CAFE to doskonała okazja do poznania się, wspólnego wypicia kawy i wymiany wiedzy. Spotykamy się w godzinach 14 :00 -16:00 tak, aby w ramach dnia pracy móc być obecnym, a tym samym dołączyć do społeczności tworzącej HR CAFE.

 

13 czerwca HR CAFE #19

odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu,  g. 14:00 – 16:00. Udział w HR CAFE jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja on-line.

Zapisz się na HR CAFE!

 

 

Czytaj więcej