Czy dział HR powinien zajmować się tylko rekrutacją, obsługą kadrowo-płacową i rozwojem pracowników? Czy też powinien również wywierać istotny wpływ na budowanie polityki biznesowej firmy? Jeżeli Twój dział HR chce…

 

…partycypować w tym ostatnim modelu współpracy, to warto poznać tajniki budowania partnerskich relacji z menadżerami i zarządem, A jak to robić skutecznie? Tego dowiecie się podczas grudniowego HR CAFE, które poprowadzą Ewa Baryła i Wioletta Sobieszek z WEM Consulting. Najbliższe spotkanie będzie miało charakter stricte warsztatowy, dlatego spotkamy się w wąskim gronie (max 20 os.), aby podyskutować, wymienić się wiedzą oraz doświadczeniami.

 

Kim są prowadzący? 

Ewa Baryła - z branżą HR związana od kilkunastu lat. Jak mówi, praca z ludźmi to dla niej przygoda i przygodę tę rozpoczęła od pracy w firmie doradztwa personalnego. Stopniowo poznawała coraz ciekawsze obszary HR w branżach technicznych. W swojej dotychczasowej karierze zajmowała się wieloma obszarami związanymi z bieżącą pracą działów HR. Jednak tym co sprawia jej największą przyjemność jest projektowanie i prowadzenie szkoleń warsztatowych, projektowanie i produkcja szkoleń e-learningowych, rekrutacje, w tym executive search i Assessment Centre, budowanie wizerunku pracodawcy oraz prowadzenie międzynarodowych projektów. Zawsze dba o dobro Klientów i najwyższe standardy obsługi. Jej Klienci i współpracownicy twierdzą, że dla niej nie ma zadań niemożliwych, a efektywność to jej drugie imię. Prywatnie jest mamą bliźniaków, którym uwielbia pokazywać świat- na razie zwiedzili razem trzy kontynenty. Od wielu lat jest wierną fanką zumby.

 

Wioletta Sobieszek - jako doświadczony menadżer ds. rozwoju, trener i coach, działa w biznesie od ponad 15 lat. Jej pasją zawodową jest szeroko rozumiany rozwój pracowników, a co za tym idzie rozwój organizacji, w których pracują. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu autorskich projektów rozwojowych, tj. szkolenia, systemy ocen okresowych, a także indywidualne procesy coachingowe. Doświadczenie zdobywała w firmach handlowych i produkcyjnych różnych branż. Jest akredytowanym coachem oraz członkiem międzynarodowej organizacji coachingowej International Coach Federation, gdyż kluczowy dla niej w pracy z Klientem jest profesjonalizm i działanie zgodne z wartościami. Klienci cenią ją za to, że dbając o realizację wspólnie ustalonych celów, daje im jednocześnie pełną uważność i przestrzeń do poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Uwielbia spełniać własne marzenia – i dlatego jest współautorką książki „Psychologia w coachingu” oraz wzięła udział w wyprawie z Beduinami przez Saharę. Prywatnie jest mamą dwóch nastolatków, którzy zapewniają jej wyzwania i radość. Pasjonuje się jogą oraz gotowaniem według kuchni pięciu przemian.

 

HR CAFE #13

Ramię w ramię. Czyli jak HR buduje partnerskie relacje z menadżerami i zarządem.

13.12.2018, g. 14:00 – 16:00

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, ul. Młodzieżowa 31a

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja on-line. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej