Studiujesz online lub hybrydowo i nie zawsze masz po drodze bibliotekę? Podręcznik, którego potrzebujesz do nauki został już wypożyczony? A może chcesz pogłębić swoją wiedzę z danej dziedziny oglądając ciekawe wideo lub słuchając podcastu? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś tak - Biblioteka Cyfrowa WSB-DSW jest miejscem dla Ciebie.  

 

Książki czy czasopisma możesz znaleźć w bibliotece stacjonarnej, ale Biblioteka Cyfrowa oferuje o wiele więcej: podcasty, wideo, manuale czy studia przypadków. Autorami są głównie wykładowcy, a przygotowane przez nich case study i wideo poruszają praktyczne zagadnienia, które są również omawiane podczas ćwiczeń i wykładów.  

 

Ale to jeszcze nie wszystko - znajdziesz tu także filmy przygotowane przez znanych ekspertów, m.in. Natalię Hatalską, która opowiada o przyszłości w erze cyfrowej zmiany, czy Janinę Bąk znaną w sieci jako Janina Daily, która analizuje zachowania użytkowników na stronie www. 

 

Jak zacząć korzystać z Biblioteki Cyfrowej? Wystarczy, że zalogujesz się na swojego konto w Intranecie/Extranecie, na Moodle lub klikniesz tutaj

 

Zobacz film promujący Bibliotekę Cyfrową WSB-DSW

 

 

Zobacz film z instrukcją korzystania z zasobów Biblioteki Cyfrowej WSB-DSW 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej